Pamokos su rašytoja Ilona Ežerinyte
Įkėlė Administratorius· 2018-01-17 18:05:09
Kaip smagu, kai sparčiai populiarėjanti rašytoja randa galimybę savo brangaus kūrybinio laiko skirti mums – skaitytojams! Ilona Ežerinytė – trijų knygų vaikams autorė – apsilankė mūsų krašte ir vedė edukacines veiklas progimnazijoje.
Kūrybinio rašymo pamokos, kuriose rašytoja mokė 6, 7 ir 8 klasių mokinius kurti japonų poezijos žanrą haiku, buvo naudingos ir įdomios. I. Ežerinytė, žavėdamasi japonų kultūra ir gebėjimu neskubėti, atsipalaiduoti, trumpai paaiškino šio žanro taisykles ir paragino kurti pirmąjį savo haiku. Smagu, kad naujoji mokytoja išklausė kiekvieną, dalijo patarimus, ką nugludinti, pakeisti, kaip tobulinti savo kūrinėlius [...]


Andželika Vitkūnienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja
Mindaugo Vitkūno nuotraukos

Išplėsta:
...
Per pertrauką rašytoja mielai bendravo su skaitytojais. Jos knygos „Šunojaus diena“, „Sutikti eidą“ ir „Verksnių klubas“ yra skaitomos ir mėgstamos mokinių. Šių knygų mokyklos biblioteka įsigijo „Knygų Kalėdų“ akcijos metu. Skaitytojai uždavė rašytojai klausimų apie knygose sutiktus veikėjus, apie impulsus kūrybai, apie ateities planus, būsimus kūrinius.
I. Ežerinytė mielai atsakinėjo į klausimus, diskutavo apie aktualias jaunimo problemas, dalijo autografus. O atsisveikinę pažadėjome susitikti „Vilniaus knygų mugėje“.


2018-01-16