2017-08-22
Skaitliukas
PageRank
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisDar neregistruotas?
Registruokis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo.
Kontaktai (QR)

Progimnazijos kontaktai

Psichologinė pagalba

Psichologinė pagalba

Informacija apie pedagoginės
psichologinės pagalbos teikimą


Patyčių prevencijos programa

Patyčių prevencijos programa

Olweus


Perspėjimo sistema

Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema (GPIS)

GPIS


Socialinis tinklas
Šeštokai papuošė „Knygų medį“

Gegužės 7 dieną Lietuvoje minima Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Tą dieną prisimenami spaudos draudimo metai, kuomet caro valdžia, norėdama surusinti lietuvius, uždraudė lietuvišką raštą, lietuviškas mokyklas. Bet knygnešiai, dažnai rizikuodami net savo gyvybe, iš Mažosios Lietuvos gabeno lietuviškas knygas. Iš jų slaptose mokyklose lietuviško rašto mokė daraktoriai. Praėjus 40-čiai draudimo metų caro valdžia turėjo nusileisti, lietuviškas raštas grįžo į mokyklas. Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną visoje Lietuvoje vyksta įvairios skaitymo skatinimo akcijos ...

Vilma Valainienė, lietuvių kalbos mokytoja
Virginijos Kukutienės nuotraukos
Klasės valandėlėje – svečiai iš Zarasų urėdijos
Gegužės 9 dieną 6b klasės valandėlėje lankėsi du Zarasų urėdijos girininkai – Tomas Kokanka (Gražutės girininkas) ir Viktorija Marcinkevičiūtė (Smalvų girininkė). Juos čia pakvietė klasės mokinės Deimantės tėtė – Zarasų urėdijos urėdas Rimantas Jurevičius, su kuriuo klasė palaiko glaudžius ryšius. Prieš mėnesį klasės mokiniai kartu su urėdu ir Gražutės girininku sodino mišką – per keletą valandų pasodino 1000 pušelių ir šią akciją skyrė artėjančiam Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui ...

Rimutė Morozovienė, 6b klasės auklėtoja
Nuotraukos autorės
Progimnazijos penktokai „Mažojo diktanto“ konkurse

Gražų gegužės 6-osios rytą, šeštadienį, mes, 5c klasės mokiniai Airinga Šapalaitė, Eimantas Darčanovas ir mūsų lietuvių kalbos mokytoja Andželika Vitkūnienė, važiavome į nacionalinį mokinių raštingumo konkursą „Mažasis diktantas“. Jį rengia nevalstybinė Vilniaus progimnazija „MAGIS“, Lietuvos edukologijos universiteto Humanitariniu fakultetu bei Valstybine lietuvių kalbos komisija.
Diktantą rašėme Vilniuje Lietuvos edukologijos universiteto auditorijoje. Nepaisant to, jog šįkart ne itin puikiai sekėsi, diena buvo smagi bei prasminga. Diktantą rašėme apie valandą. Iš pradžių, mano ir Eimanto nuomone, diktantas pasirodė lengvas: jokių ypatingų žodžių, tiesioginės kalbos, bet... Buvo nelengva atskirti, kur dėti kablelį ar kitą skyrybos ženklą ...


Airinga Šapalaitė, 5c klasės mokinė
Andželikos Vitkūnienės nuotraukos
Keliaujanti gyvenimo įgūdžių ugdymo stovykla „Voratinklis“

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras 2017 m. birželio 15-17 d. kviečia 6-8 klasių mokinius turiningai ir aktyviai praleisti tris vasaros atostogų dienas organizuojamoje nemokamoje gyvenimo įgūdžių ugdymo stovykloje „Voratinklis“.
Norintys dalyvauti stovyklos veikloje iki šių metų gegužės 25 d. turi užsiregistruoti pas progimnazijos psichologę Aistę Lingienę (3-02 kab.). Dalyvių skaičius ribotas iki 30 mokinių – tad paskubėkite.

Parsisiųsti stovyklos programą (60 Kb, pdf).
Parsisiųsti stovyklos afišą (244 Kb, pdf).

Aistė Lingienė, progimnazijos psichologė
Apklausa

Zarasų rajono savivaldybės administracija atlieka anoniminį vartotojų pasitenkinimo Zarasų rajono švietimo viešosiomis paslaugomis tyrimą. Tyrimo duomenys bus naudojami įgyvendinant Zarasų rajono savivaldybės administracijos projektą pagal finansavimo priemonę „Paslaugų ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas savivaldybėse“. Tyrimo tikslinė grupė – išoriniai paslaugų vartotojai: Zarasų rajono savivaldybės gyventojai, interesantai ir mokinių tėvai.

Prašome atsakyti klausimyne pateiktus klausimus. Atsakydami į klausimus nurodykite atsakymą/-us pagal pateiktus vertinimo kriterijus.

Klausimyną rasite čia.


Progimnazijos informacija
Integruota lietuvių kalbos ir istorijos pamoka
Gegužės 2-osios dienos rytą mūsų mokyklos 8 klasių mokiniai ir mokytojai keliavo į Juknėnus, į brolių Miškinių literatūrinę-etnografinę sodybą. Ten vyko integruota lietuvių kalbos ir istorijos pamoka, kurios tema: Antano ir Motiejaus gyvenimo vingiai ir spaudos draudimo laikmečio mokykla.
Šią pamoką sumanė mokytojos Aušra Pupeikienė, Vilma Valainienė ir Gintarė Trukanienė. 8c klasės mokiniai parengė referatus apie poeto A.Miškinio gyvenimą ir kūrybą, kuriuos pristatė šios sodybos klėtyje vykusioje spaudos draudimo metų mokyklos pamokoje, kurią vedė šios sodybos direktorė Rimanta Gaidienė. 8a ir 8b klasių mokiniai skaitė ir analizavo rato metodu A.Miškinio tremtyje parašytą eilėraštį „Dukterytužėlė ir motynėlytė“ ...


Aušra Pupeikienė, lietuvių kalbos mokytoja
Gintarės Trukanienės nuotraukos
Sveikatingumo savaitė progimnazijoje

„Sveikata dar ne viskas, tačiau be sveikatos viskas – niekas“ (Sokratas).
Įpusėjus pavasariui, šių metų balandžio 24-28 dienomis, progimnazijoje vyko sveikatingumo savaitė „Kūno, proto ir jausmų darna – moksleivio sveikatos ugdymo (si) pagrindas“, kurios pagrindinis tikslas – atkreipti progimnazijos moksleivių, mokytojų dėmesį į sveiką gyvenseną, plėsti žinias apie sveikatos stiprinimo būdus, propaguoti fizinį aktyvumą ir psichologinį atsparumą. Prevencinės savaitės metu, kiekvieną dieną mokinių laukė skirtingos veiklos.


Aistė Lingienė, progimnazijos psichologė, sveikatingumo savaitės koordinatorė
Nuotraukos autorės
Direktorė

Aldona Navickienė

Aldona Navickienė
Gyvenimo aprašymas
(60 Kb, pdf)


Prašymas

Prašymas priimti mokytis

VK mokėjimo ir LRK pagrindų egzaminai

Egzaminai

Valstybinės kalbos mokėjimo ir Lietuvos Respublikos Konstitucijos pagrindų egzaminai


„Tu – ne vienas“

Tu – ne vienas

Zarasų jaunimo laikraštis
„Tu – ne vienas“

2017 rugpjūtis


„Vyturys“

Elektroninių knygų biblioteka moksleiviams

Skaitmeninė elektroninių knygų biblioteka moksleiviams
„Vyturys“


Nuorodos

Zarasų švietimo centrasZarasų „Ąžuolo“ gimnazijaZarasų „Santarvės“ pradinė mokykla

Daugiau nuorodų ...