2021-12-03
Progimnazija

Emblema

ES remiami projektai

Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis

Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis
Kokybės krepšelis

„Kokybės krepšelis“
Keturios gamtos stichijos mokinių pažangai

„Keturios gamtos stichijos mokinių pažangai“


LR ŠMSM remiami projektai

Fizinio aktyvumo aikštelės įrengimas

Fizinio aktyvumo aikštelės įrengimas


Skaitliukas
PageRank
COVID-19 algoritmai
COVID-19

Darbuotojams (531 Kb, pdf)
Tėvams (globėjams) (1,34 Mb, pdf)

Tėvų linija

Tėvų linija

Tėvų linija


Psichologinė pagalba
Psichologinė pagalba
Informacija apie pedagoginės
psichologinės pagalbos teikimą


Klausk psichologo
Psichologinė pagalba
Tiesioginė psichologo
pagalba ir konsultavimas


SEU ir patyčių prevencija
Patyčių prevencijos programa

Socialinio ir emocinio ugdymo, patyčių ir smurto prevencijos programos progimnazijoje


Psichotropinių medžiagų vartojimo prevencija
Askritiskas.lt

http://askritiskas.lt


Rūkymo prevencija
Nerūkysiu.lt

http://nerukysiu.lt


Korupcijos prevencija
Pranešk STT

Korupcijos prevencijos dokumentai

Progimnazijoje lankėsi edukatoriai iš Valstybės pažinimo centro
7a klasės mokiniai dalyvavo Valstybės pažinimo centro organizuotame konkurse „Pažinimo ruduo“ ir laimėjo edukaciją savo klasei. Iš šios prie LR Prezidentūros dirbančios įstaigos spalio 19 dieną į progimnaziją atvyko trys edukatorės ir vedė užsiėmimą apie pilietį. Įvairiais mokymo metodais, dirbant grupėse buvo aiškinamasi, kas yra pilietis, kaip gaunama pilietybė, ką mano įžymūs Lietuvos žmonės apie pilietiškumą. Mokiniai dirbo su planšetėmis, atliko įstatymo suvokimo ir praktinio taikymo užduotis, demonstravo savo kūrybiškumą, varžėsi viktorinoje per „Kahoot“ platformą. Mokiniai patyrė naujų mokymo būdų, išbandė dar neturėtas mokymo priemones (pvz., ypatingą kauliuką), praplėtė savo akiratį, smagiai pasivaržė ir įgijo daugiau žinių apie pilietį, pilietybę ir pilietiškumą.

Rimutė Morozovienė, 7a klasės auklėtoja
Nuotraukos autorės
Patyriminė neformalaus ugdymo programos pamoka

Lietuvių kalbos ir literatūros neformalaus mokinių švietimo programos „Kuriame. Rašome. Redaguojame“ pamoka prasidėjo ant aukštos kalvos, ties Griežto ežero pažintinio tako užuomazga.
Penktų klasių mokiniai bei lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Aušra Pupeikienė, vos žvilgtelėję į tolį, puolė aptarinėti matomus rudeniškos gamtos vaizdus. Mokiniai į bloknotus rašė, kokį mato ežerą, dangų, medžius, tolumoje žaižaruojantį mišką, žaliuojančią laukymę. Vienas su kitu dalinosi vaizdingesniais epitetais, palyginimais, veiksmažodžiais.
Kitas sustojimas – prie pat ežero. Vardino ir užsirašė, kokį įspūdį patiria žvelgdami į ežero bangeles, vandenyje nardančias žuveles, plaukiojančias anteles. Takas vinguriavo tolyn ties Laukesos upe. Ant tiltelio stovėdami užsirašė, kaip čiurlena, gurgena, vinguriuoja upelis, kaip šlama, ūžia, siaudžia medžiai [...]


Aušra Pupeikienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja
8a klasės mokinių nuotraukos
Išvyka į teatrą

Gražų trečiadienio rytą mes, „Kūrėjų klubo“ nariai, 6 klasių mokiniai, važiavome į Rokiškio kultūros centrą žiūrėti Kauno lėlių tetro spektaklio „Baldis ir Vivaldis". Važiuodami matėme pasakiško grožio medžių lapus, nuostabius vaizdus už mokyklinio autobuso lango. Atvykę į kultūros centrą ir įėję į didžiają salę likome nustebinti jos nuostabaus grožio. Patogiai įsikūrę raudonose prabangiose kėdėse stebėjome spektaklį. Spektaklis buvo apie kompozitorių A. Vivaldį ir žiogelį Baldį.
Baldis įšoko pas Vivaldį pro langą ir pasakė savo problemą, kad jis nemoka groti smuiku. Kompozitorius pasakė, kad jį pamokys, bet tai gali užtrukti metus [...]


Mildutė Kuosaitė, 6b klasės mokinė
Andželikos Vitkūnienės nuotraukos
Žydų gyvenimo Zarasuose pėdsakais

Šiemet minimas žydų genocido pradžios Lietuvoje 80-metis. Tam liūdnam įvykiui prisiminti progimnazijoje buvo vykdoma keletas veiklų. Pirmiausia buvo sukurtas stendas apie žydų gyvenimą pasaulyje, Lietuvoje ir Zarasuose. Rugsėjo 23 dieną 8b klasės mokiniai su istorijos mokytoja Rimute Morozoviene dalyvavo Zarasų krašto muziejaus organizuotoje pilietinėje akcijoje „Vardai. Žmogus nėra skaičius“. Prie Holokausto atminimo paminklo D.Bukonto gatvės skvere mokiniai skaitė Zarasuose gyvenusių žydų, nužudytų Antrojo pasaulinio karo metais, vardus ir pavardes. Rugsėjo 24 dieną progimnazijos partnerių – Zarasų krašto muziejaus iniciatyva 8c ir 7c klasių mokiniai vyko į ekskursiją „Žydų gyvenimo Zarasų krašte pėdsakai“. Kartu su mokytojomis Rasa Zaleckiene ir Rimute Morozoviene jie aplankė ir susipažino su žydų didžiąją sinagoga, senosiomis ir naujosiomis žydų kapinėmis Zarasuose, žydų masinio naikinimo vieta Krakynės miške. Progimnazijos mokiniai sužinojo apie žydų gyvenimo būdą, laidojimo papročius, masinio žydų naikinimo per Antrąjį pasaulinį karą priežastis ir pasekmes.

Progimnazijos socialinių mokslų mokytojų metodinės grupės informacija
Rimutės Morozovienės nuotraukos
Šeštokų viešnagė Antazavės tradicinių amatų centre

Zarasų krašto muziejaus ir klasės auklėtojos Vilmos Valainienės iniciatyva 6a klasės mokiniai rugsėjo 16 dieną su technologijų mokytojais Violeta Gaidiene ir Artūru Morkūnu vyko į Antazavę. Mokiniai Antazavės dvare įsikūrusiame tradicinių amatų centre dalyvavo edukacijoje „Kalavijai ir jų gamyba“ bei „Paukščių dekoravimas“. Dvaras išlikęs į pietus nuo Antazavės bažnyčios. Viename rūmų kambaryje įkurtas Antazavės krašto muziejus. Cokolinėje rūmų dalyje įrengtos medžio drožybos, audimo bei keramikos dirbtuvės, sukurta reikalinga techninė bazė tradicinių amatų produktams gaminti. Amatininkai noriai dalijasi savo sukaupta patirtimi su kiekvienu apsilankiusiu. Mokomi amatų centro amatininko Eriko Čypo, mokiniai gamino medinius kalavijus ir dekoravo medinius paukštelius. Amatininkas simboliškai „įšventino“ kelis mokinius į „riterius“.

Violeta Gaidienė, technologijų mokytoja
Violetos Gaidienės ir Artūro Morkūno nuotraukos
Edukaciniai renginiai Biržuose
7a klasės mokiniai rugsėjo 9 dieną pamokas turėjo ne mokykloje, o Biržuose. Jie čia atvyko susipažinti su Radvilų bastionine tvirtove, pasigilinti į jos arsenalo paskirtį, ginklų rūšis. Edukatorė labai vaizdžiai ir išradingai paaiškino kai kuriuos su kovomis susijusius dalykus. Mokiniai savarankiškai dirbdami išsiaiškino muškietų, patrankų ir kitų ginklų ypatybes, o po to susipažino su šia ypatinga pilimi tvirtove, jos šeimininkų gyvenimo būdu, apylinkių gyventojų gyvenimu XVII-XIX amžiuose. Nuvykę prie Kirkilų apžvalgos bokšto ir užlipę į jį, mokiniai gėrėjosi šalia esančiais karstinės kilmės ežerėliais, buvo prisiminti karstiniai reiškiniai šiame regione. Po to Kirkilų pramogų parke apžiūrėtas Iliuzijų ir Siaubo namai, eita kanapių labirintu, maitinti triušiukai Triušių saloje, žaisti aktyvūs lauko žaidimai, šaudyta iš lankų. Graži saulėta diena suteikė ypatingai pakilią nuotaiką mokytis kitur ir kitaip.

Rimutė Morozovienė, 7a klasės auklėtoja
Nuotraukos autorės
Pamokos kitaip Druskininkuose

Smagu su klase keliauti, pažinti Lietuvą, dalintis emocijomis. Ypač po ilgų karantino dienų... 8c klasės mokiniai ir Kūrėjų klubo nariai nepraėjus nei gerai savaitei po susitikimo mokykloje surengė edukacinę išvyką po Dzūkiją. Ketino aplankyti Druskininkus, Liškiavą, Merkinę.
Anksti kėlę nesigailėjo. Įveikę per 250 kilometrų, Druskininkuose mokėsi „Sūrioje pamokoje“, kurią vedė menininkai edukatoriai Aušra ir Tauras Česnulevičiai. Susikaupę ir susidomėję mokiniai dirbo su druska, klausėsi pasakojimų apie Druskininkus. Buvo įdomu sužinoti negirdėtų faktų, tačiau labiausiai patiko minkyti, zulinti druską ir stebėti, kaip gimsta netikėti kūriniai – fantazijos vaisiai [...]Adrijos ir Kristinos įspūdžius užrašė klasės auklėtoja Andželika Vitkūnienė
Andželikos Vitkūnienės nuotraukos
Direktorė
Aldona Navickienė

Aldona Navickienė

Gyvenimo aprašymas
(60 Kb, pdf)

Metų užduotys
(36 Kb, pdf)


Tvarkaraščiai

5 klasės
6 klasės
7 klasės
8 klasės
Mokytojai
Visos klasės
Konsultacijos
Nuotolinės konsultacijos
Neform. vaikų švietimas
Klasės valandėlės

Atnaujinta 2021-11-12

Pamokų laikas

1. 08.00 - 08.45
2. 08.55 - 09.40
3. 10.00 - 10.45
4. 11.05 - 11.50
5. 12.15 - 13.00
6. 13.10 - 13.55
7. 14.05 - 14.50

Atnaujinta 2021-09-01

Pavėžėjimas
Autobusas
Maršrutų pakeitimai
nuo 2021 m. rugsėjo 2 d.


Atnaujinta 2021-08-30

Vaikų maitinimas
Progimnazijos valgyklos valgiaraštis

15 dienų perspektyviniai
valgyklos valgiaraščiai
(6,89 Mb, pdf)

Vaikų maitinimo tvarkos aprašas
(195 Kb, pdf)

Įsakymas dėl antkainio
(40 Kb, pdf)


Atnaujinta 2020-11-03

Dienynas
TAMO dienynas

Prisijungimas


Bevielis tinklas
Bevielis progimnazijos tinklas (WiFi)

Bevielis progimnazijos tinklas (Wi-Fi)


Microsoft sertifikatas

Microsoft

Progimnazija yra „Microsoft“ sertifikuota
švietimo institucija

Prisijungti prie paskyros


„Vyturys“
Elektroninių knygų biblioteka moksleiviams

Skaitmeninė elektroninių knygų biblioteka moksleiviams
„Vyturys“


VK mokėjimo ir LRK pagrindų egzaminai
Egzaminai

Valstybinės kalbos mokėjimo ir Lietuvos Respublikos Konstitucijos pagrindų egzaminai


Nuorodos

Zarasų švietimo centrasZarasų „Ąžuolo“ gimnazijaZarasų „Santarvės“ pradinė mokykla

Daugiau nuorodų ...