2019-08-21
Progimnazija

Emblema

Kontaktai (QR)
Progimnazijos kontaktai

Skaitliukas
PageRank
Soc. tinklo parinktys
Progimnazijos svetainė:


Progimnazijos Facebook puslapis:


Korupcijos prevencija
Pranešk STT

Korupcijos prevencijos dokumentai

Psichologinė pagalba
Psichologinė pagalba
Informacija apie pedagoginės
psichologinės pagalbos teikimą


Klausk psichologo
Psichologinė pagalba
Tiesioginė psichologo
pagalba ir konsultavimas


SEU ir patyčių prevencija
Patyčių prevencijos programa

Socialinio ir emocinio ugdymo, patyčių ir smurto prevencijos programos progimnazijoje


„Už saugią Lietuvą“
Patyčių prevencijos programa

Nacionalinė socialinio saugumo kampanija
„Už saugią Lietuvą“


Baigėsi aštuonioliktoji nacionalinė bibliotekų savaitė

Aštuonioliktoji nacionalinė bibliotekų savaitė, kurios tema šiemet buvo „Kartu mes kuriame ateitį“, baigėsi. Džiugu, kad joje aktyviai dalyvavo mūsų progimnazijos mokiniai.
Pirmą bibliotekų savaitės dieną mokytojos Andželikos Vitkūnienės inicijuotą akciją per pamokas skaityti mėgstamą knygą palaikė kone visi mokiniai ir dalis mokytojų. Ilgųjų pertraukų metu kartu su viešosios bibliotekos bibliotekininke Liuda Vaitavičiene skaitykloje balsu skaitėme ištraukas iš naujausios V.V.Landsbergio knygos „Iš gyvenimo laumių“, kurią, kaip teigia knygos autorius, parašė pagal anūkų pasakojimus. Kitomis nacionalinės bibliotekų savaitės dienomis penktokai, šeštokai, septintokai ir aštuntokai su klasių auklėtojomis lankėsi viešojoje bibliotekoje, kur mokėsi naudotis elektroniniu katalogu, dirbo su elektronine knygų skaitymo programėle, susipažino su Zarasų miesto kultūriniu paveldu bei naujais bibliotekoje esančiais leidiniais.
Mokiniai ir auklėtojos dėkingi bibliotekos darbuotojoms už šiltą priėmimą, ir nuoširdų bendravimą.


Birutė Graužinienė, progimnazijos bibliotekininkė
Nuotraukos autorėsLaimėjimai rašinių konkurse!

Baigėsi Seimo nario Vytauto Bako skelbtas rašinių konkursas. Tarp nugalėtojų ir mūsų progimnazijos dvi mokinės: Emilija Račkauskaitė, 8c klasės mokinė, III vieta; Justė Sipavičiūtė, 6b klasės mokinė, paskatinamasis prizas. Jų mokytoja Andželika Vitkūnienė.
Seimo narys Vytautas Bakas perduoda nuoširdžią padėką visiems dalyvavusiems moksleiviams (iš mūsų progimnazijos išsiųsta 5 rašiniai) ir mokytojams, kurie paskatino vaikus įsijausti į Zarasų rajono mero ar Seimo nario vaidmenį ir pagalvoti, ką jie galėtų nuveikti savo krašto labui.
Laimėti prizai rašinių autoriams bus įteikti per apdovanojimų popietę gegužės 21 dieną. Visi konkurso dalyviai gaus po atminimo dovanėlę!


Lietuvių kalbos mokytojų metodinės grupės informacija


Kartu mes kuriame bibliotekos ateitį


Balandžio 23-29 dienomis buvo organizuojama 18-oji Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė. Šių metų vienijanti tema skelbė, kad mes visi kartu kuriame ateitį.
Sparčiai tobulėjančios technologijos, demografiniai pokyčiai, nauji socialiniai ir ekonominiai reiškiniai, stiprėjantys globalizacijos procesai keičia nusistovėjusius bibliotekų veiklos principus ir kelia naujų profesinių iššūkių. Kokios bibliotekos bus po 5, 10 ar 15 metų? Kokių specialistų, gebėjimų ir kompetencijų reikės? Kokie skaitytojai ateis į bibliotekas? Kokiomis priemonėmis įveiksime pasitaikančias kliūtis? Dirbame bendruomenei ir kartu galime kurti tokias bibliotekas, kuriose kiekvienas yra laukiamas ir suprantamas [...]Inesa Dumbravienė, Zarasų viešosios bibliotekos atstovė ryšiams su visuomene
Vaizdo įrašas autorės
Kūrybinė edukacija Antazavės dvare
Balandžio 25 d. 6d ir 6c klasės buvo išvykusios į Tradicinių amatų centrą Antazavės dvare. Dvaras išlikęs į pietus nuo Antazavės bažnyčios. Viename rūmų kambaryje įkurtas Antazavės krašto muziejus (įkūrėja Stanislava Kirailytė). Cokolinėje rūmų dalyje įrengtos medžio drožybos, audimo bei keramikos dirbtuvės – sukurta reikalinga techninė bazė tradicinių amatų produktams gaminti. Vyksta amatų demonstravimas. Amatininkai noriai dalijasi savo sukaupta patirtimi su kiekvienu apsilankiusiu. Amatų centre Antazavės dvare susipažinome su aukštaitiškais amatais, juos išbandėme ir pasisėmėme naujos patirties, susipažinome su unikaliais tautodailininkų, amatininkų darbais.

Amanda Kochanskaitė, 6d klasės mokinė
Vilmos Mickutės ir Artūro Morkūno nuotraukosDiena su vėju Žemaitijoje


Būna dienų, kurias labai sunku pradėti. Ir būna rytų, kada jų labai lauki. Nesvarbu, koks ankstyvas jis bebūtų...
Labai ankstyvą balandžio 19-osios rytą mūsų mokyklos grupelė mokinių važiavo palaikyti savo klasės draugės kūrėjos Emilijos Račkauskaitės, kuri kartu su lietuvių kabos ir literatūros mokytoja Andželika Vitkūniene buvo pakviestos į šalies mokinių vieno kūrinio konkurso „Labas“ apdovanojimus – į Šilalę Žemaitijoje.
Pakeliui atsikvėpę ties aukščiausia automagistralės Kaunas-Klaipėda vieta ir pasukę link Šilalės, buvome labai šiltai sutikti Simono Gaudėšiaus gimnazijoje, kurioje ir vyko apdovanojimai. Mūsų Emilijai ši diena buvo labai sėkminga – ji konkurse laimėjo antrąją vietą! [...]


Dominykas Černovas, 8c klasės mokinys
Andželikos Vitkūnienės nuotraukosŠimtmečio ilgumo tiltas

„Ši knyga – tai šimtmečio ilgumo tiltas, susiejantis dabartinį ir XX amžiaus pradžios Vilnių“, – taip autorė apibūdina albumą „Ar prisiminsi mane, Vilniau?“. Knyga – bendras Juventos Mudėnienės ir Pauliaus Mudėno kūrinys, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-osioms metinėms paminėti.
Balandžio 24 dieną Zarasų viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje autoriai albumą pristatė Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos moksleiviams. Rašytoja, istorikė Juventa Mudėnienė pasakojo, kad ši knyga atsirado iš noro sukurti tai, ko dar niekas nėra sukūręs ir iš didelės meilės Vilniui. Pasakojo kaip su Pauliumi ieškojo sąsajų, jungiančių istorinę praeitį ir dabartį [...]


Zina Černovienė, Zarasų viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė
Inesos Dumbravienės nuotraukosSveikiname!


Progimnazijos 8c klasės mokinė Emilija Račkauskaitė Lietuvos mokinių vieno kūrinio konkurse „Labas“ užėmė II vietą!
Sveikiname Emiliją ir jos lietuvių kalbos mokytoją Andželiką Vitkūnienę!


Lietuvių kalbos mokytojų metodinės grupės informacija
Andželikos Vitkūnienės nuotrauka


Direktorė
Aldona Navickienė

Aldona Navickienė

Gyvenimo aprašymas
(60 Kb, pdf)

Metų užduotys
(36 Kb, pdf)


Prašymas
Prašymas priimti mokytis

Dienynas
TAMO dienynas

Prisijungimas


„Vyturys“
Elektroninių knygų biblioteka moksleiviams

Skaitmeninė elektroninių knygų biblioteka moksleiviams
„Vyturys“


Perspėjimo sistema
Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema (GPIS)

GPIS


Nuorodos

Zarasų švietimo centrasZarasų „Ąžuolo“ gimnazijaZarasų „Santarvės“ pradinė mokykla

Daugiau nuorodų ...

VK mokėjimo ir LRK pagrindų egzaminai
Egzaminai

Valstybinės kalbos mokėjimo ir Lietuvos Respublikos Konstitucijos pagrindų egzaminai