2017-10-20
Atkurtai Lietuvai 100

Skaitliukas
PageRank
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisDar neregistruotas?
Registruokis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo.
Kontaktai (QR)
Progimnazijos kontaktai

Psichologinė pagalba
Psichologinė pagalba
Informacija apie pedagoginės
psichologinės pagalbos teikimą


„Už saugią Lietuvą“
Patyčių prevencijos programa

Nacionalinė socialinio saugumo kampanija
„Už saugią Lietuvą“


„Olweus“
Patyčių prevencijos programa

Patyčių ir smurto prevencijos programa „Olweus“


VK mokėjimo ir LRK pagrindų egzaminai
Egzaminai

Valstybinės kalbos mokėjimo ir Lietuvos Respublikos Konstitucijos pagrindų egzaminai


Perspėjimo sistema
Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema (GPIS)

GPIS


„Tu – ne vienas“
Tu – ne vienas

Zarasų jaunimo laikraštis
„Tu – ne vienas“

2017 spalis


Socialinis tinklas
Skelbimas dėl priėmimo mokytis progimnazijoje

2017–2018 mokslo metais Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijoje ir Suvieko skyriuje bus komplektuojamos tokios klasės ir grupės:
Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijoje – 5-8 klasės;
Suvieko skyriuje – mišri priešmokyklinio ugdymo grupė (priešmokyklinio amžiaus vaikai su ikimokyklinio amžiaus vaikais).

Prašymai mokytis ateinančiais mokslo metais 5-8 klasėse teikiami bendrojo ugdymo mokyklai pagal mokyklų aptarnavimo teritoriją. Prašymai mokytis progimnazijoje teikiami Pauliaus Širvio progimnazijos raštinėje iki rugpjūčio 31 d. (P.Širvio 7/14, Zarasai). Tuo atveju, jei tėvai (globėjai, rūpintojai) pageidauja, kad vaikas mokytųsi kitoje mokykloje (ne pagal aptarnavimo teritoriją), motyvuoti prašymai pateikiami Zarasų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriui.
Tėvai mokyklai kartu su prašymu pateikia:
• vaiko asmens tapatybę patvirtinančio dokumento (gimimo liudijimo, paso ar asmens tapatybės kortelės) kopiją;
• nustatytos formos vaiko sveikatos patikrinimo pažymą;
• įgyto išsilavinimo pažymėjimą arba pažymą apie mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje.


Išsamesnė informacija apie rajono ugdymo įstaigose komplektuojamas klases ir dokumentų pateikimą skelbiama svetainėje www.zarasai.lt


Progimnazijos informacija
Skelbiami progimnazijos 2016-2017 m.m. rezultatai

Siekiant tobulinti progimnazijos darbą, mokytojų tarybos posėdyje buvo analizuojami apibendrinamojo 2016-2017 mokslo metų mokinių pasiekimai ir pažanga. Džiaugiamės, kad kiekvienas mokinys padarė pažangą, pagilino savo žinias, siekė sėkmės. Nuoširdžiai visiems dėkojame už puikų darbą, mokymąsi ir linkime daugiau pasitikėti savo jėgomis, aktyviau dalyvauti savo ir bendraamžių vertinimo procese, planuoti mokymąsi ir pažangą, surasti savo stipriąsias puses ir jas tobulinti. Linkime visiems sėkmės kitais mokslo metais.
2016-2017 m.m. rezultatus rasite „Dokumentų“ skyrelyje „Pusmečių rezultatai“. Arba spauskite čia (40 Kb, pdf).


Gintautas Kerpiškis, direktorės pavaduotojas ugdymui
Skelbiami Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo rezultatai

2016-2017 m.m. progimnazijos mokiniai dalyvavo Nacionaliniame mokinių pasiekimų patikrinime (diagnostiniai ir standartizuoti testai), kurių tikslas – teikti grįžtamojo ryšio informaciją apie mokinių mokymosi rezultatus, šalies, savivaldybės ir mokyklos lygmenimis tobulinti mokinių mokymosi pasiekimų vertinimo procedūras ir plėsti duomenų, surinktų naudojant šalies lygmeniu parengtus Nacionalinio mokinių pasiekimų (toliau NMPP) patikrinimo bei nacionalinių mokinių pasiekimų tyrimų įrankius, panaudojimą ugdymo kokybei gerinti.
Šių metų balandžio-gegužės mėnesiais atliktas 2, 4, 6 ir 8 klasių mokinių pasiekimų vertinimas naudojant NMPP testus: 2 klasės mokiniams – skaitymo, rašymo, matematikos testai, 4 klasės mokiniams – skaitymo, rašymo, matematikos, pasaulio pažinimo testai, 6 klasės mokiniams – skaitymo, rašymo, matematikos testai 8 klasės mokiniams – skaitymo, rašymo, matematikos, gamtos mokslų ir socialinių mokslų testai.
Nacionalinis egzaminų centras automatiškai sugeneravo mokyklos, klasės ir mokinio pasiekimų ataskaitas (profilius). Mokinio profilio ataskaitą galima individualiai aptarti su mokytoju. Mokyklos apibendrintos ataskaitos pristatomos progimnazijos svetainės „Dokumentų“ skyrelyje „Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas“.Tėvai, pageidaujantys susipažinti su individualiais vaiko pasiekimų patikrinimo rezultatais, gali rašyti prašymą el. paštu gintautas.kerpiskis@zarasai.lt
Direktoriaus pavaduotojas ugdymui nurodytu el. pašto adresu išsiųs individualią mokinio profilio ataskaitą tėvams.


Gintautas Kerpiškis, progimnazijos direktorės pavaduotojas ugdymui
Vasaros stovyklai pasibaigus

Tikra tiesa, kad viskas gyvenime turi pradžią ir pabaigą...
18 aktyvių mūsų progimnazijos penktų ir šeštų klasių mokinių pasiryžo taip greitai nepalikti progimnazijos. Jie dalyvavo tradicinėje penkių dienų vasaros stovykloje „Esu, kuriu ir džiaugiuosi saugioje aplinkoje“, kuri birželio 5-9 dienomis jau septintą kartą vyko progimnazijoje. Kiekvieną dieną stovyklautojų laukė nauji patyrimai, įspūdžių kupinos aktyviosios kūrybinės veiklos. Veiklos skatino geriau pažinti save, patirti sėkmės pojūtį, stiprinti savo bendravimo bei bendradarbiavimo įgūdžius bei susirasti naujų draugų.


Gitana Savičienė, progimnazijos soc. pedagogė, stovyklos veiklų koordinatorė
Nuotraukos autorės

Progimnazijos rankininkai - Lietuvos mokyklų žaidynių vicečempionai!
Birželio 2-3 d. Alytuje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių rankinio finalo ketvertų varžybos. Vaikinų finale tarpusavyje susitiko Kauno rajono Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos, Šilalės rajono Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos, Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos ir Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos jaunieji rankininkai. Rezultatu 39:18 progimnazijos rankininkai iškovojo pergalę prieš Šilalės rajono rankininkus ir 23:17 nugalėjo Varėnos gimnazistus ir rezultatu 31:23 nusileido Garliavos rankininkams. Rezultatyviausiai progimnazijos komandoje žaidė Ernestas Bertašius, per trejas rungtynes pelnęs 30 įvarčių. Lietuvos mokyklų žaidynėse iškovota garbinga 2-oji vieta! Sveikiname Lietuvos mokyklų žaidynių rankinio vicečempionus ir jų trenerę mokytoją Daivą Kaladinskienę!

Progimnazijos informacija
parengta pagal socialinio tinklo „Facebook“ puslapio „Zarasų rankinis“ informaciją
Daivos Kaladinskienės nuotrauka
Ekskursija į Trakus
Žinote, kartais būti pirmūnu ir atsakingai lankyti pamokas gerai ne tik dėl to, kad gauni gerus pažymius ir visi tavimi didžiuojasi, bet ir dėl to, kad mokslo metų pabaigoje mokykla dovanoja ekskursiją. Šie metai ne išimtis. Trečiadienį, gegužės 31-ąją dieną, važiavome į Trakus. Lietaus prausiamą rytą prie mokyklos susirinko puikiausiai pamokas lankiusios 5a klasės mokiniai, visi progimnazijos pirmūnai ir ketvertukas mus lydėjusių mokytojų. Iš karto susibičiuliavome ir tikrai kiekvienas žinojome, jog laukia ilga diena. Kelionė Trakų link visai neprailgo, kaip visada – kalbėjome, dainavome, klausėmės muzikos ir, žinoma, miegojome ...

Emilija Račkauskaitė, 7c klasės mokinė
Ugnės Lamanauskaitės nuotrauka

Pamoka kitaip

Visi žino – mes dabar labiausiai laukiame vasaros atostogų ir jau liko paskutinė savaitė iki jų. Todėl ir pamokos dažniausiai vyksta kitaip. Šiandien ankstyvą rytą visa mūsų 7c klasė į pirmąją pamoką surinkome neįprastoje vietoje – prie apžvalgos rato. Ten mūsų laukė kitokia lietuvių literatūros pamoka.
Pamokos tema – Zarasų skulptūros (mokytoja mus nustebino!). Gavome užduotį pasiruošti kūrybinių darbų pamokai – išsirinkti skulptūrą, apie kurią turėsime parašyti kūrybinį darbą. Nelengva užduotis, ar ne? Išklausėme pamokos tikslus ir pradėjome „savų“ skulptūrų paiešką. Žinoma, tai buvo ne tik vaikščiojimas po parką, pakrantę ar patį miestą. Buvo daug smagiau nei mes tikėjomės. Fotografavomės, grožėjomės gaiviu rytiniu miestu, patys tapome „gyvomis“ skulptūromis ...


Emilija Račkauskaitė, 7c klasės mokinė
Andželikos Vitkūnienės nuotraukos
Direktorė
Aldona Navickienė

Aldona Navickienė
Gyvenimo aprašymas
(60 Kb, pdf)


Pamokų laikas

1. 08.00 - 08.45
2. 08.55 - 09.40
3. 10.00 - 10.45
4. 11.10 - 11.55
5. 12.05 - 12.50
6. 13.00 - 13.45
7. 13.55 - 14.40

Atnaujinta 2017-09-01

Tvarkaraščiai

5 klasės
6 klasės
7 klasės
8 klasės
Mokytojai
Neform. vaikų švietimas
Klasės valandėlės
Mokymas namuose

Atnaujinta 2017-09-15

Pavėžėjimas
Pavėžėjimas

Maršrutų pakeitimai
nuo 2017 m. rugsėjo 13 d.

Atnaujinta 2017-09-08

Valgiaraštis
Progimnazijos valgyklos valgiaraštis

Valgyklos valgiaraštis
2017 m. spalio mėn.

Atnaujinta 2017-10-06


Dienynas
TAMO dienynas

Prisijungimas


„Vyturys“
Elektroninių knygų biblioteka moksleiviams

Skaitmeninė elektroninių knygų biblioteka moksleiviams
„Vyturys“


Nuorodos

Zarasų švietimo centrasZarasų „Ąžuolo“ gimnazijaZarasų „Santarvės“ pradinė mokykla

Daugiau nuorodų ...