2022-05-27
Palaikome kovojančią Ukrainą!

Slava Ukraini

ES remiami projektai

Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis

Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis
Kokybės krepšelis

„Kokybės krepšelis“
Keturios gamtos stichijos mokinių pažangai

„Keturios gamtos stichijos mokinių pažangai“


LR ŠMSM remiami projektai

Fizinio aktyvumo aikštelės įrengimas

Fizinio aktyvumo aikštelės įrengimas


Skaitliukas
PageRank
Edukacinų išvykų žemėlapis
Žemėlapis

Virtualus edukacinių išvykų ir pamokų „kitur ir kitaip“ žemėlapis

Tėvų linija

Tėvų linija

Tėvų linija


Psichologinė pagalba
Psichologinė pagalba
Informacija apie pedagoginės
psichologinės pagalbos teikimą


Klausk psichologo
Psichologinė pagalba
Tiesioginė psichologo
pagalba ir konsultavimas


SEU ir patyčių prevencija
Patyčių prevencijos programa

Socialinio ir emocinio ugdymo, patyčių ir smurto prevencijos programos progimnazijoje


Psichotropinių medžiagų vartojimo prevencija
Askritiskas.lt

http://askritiskas.lt


Rūkymo prevencija
Nerūkysiu.lt

http://nerukysiu.lt


Korupcijos prevencija
Pranešk STT

Korupcijos prevencijos dokumentai

Nuotoliniame konkurse „Atverk tautos lobynų gelmes“
Progimnazijos folkloro ansamblio „Beržynėlis“ dalyvės Paulina Samanytė, Milena Semionovaitė ir Kamilė Gimbickytė, susibūrusios į komandą bei pasivadinusios „Sėlės“, pasiruošė ir dalyvauja nuotoliniame konkurse – varžytuvėse „Atverk tautos lobynų gelmes“.
Varžytuves organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.
Jų tikslas – siekti etnografinių regionų savitumo išsaugojimo ir suaktualinimo, skatinti mokinius domėtis ir pažinti gimtojo krašto tradicinę kultūrą, ugdyti etnokultūrinį kūrybiškumą, baltišką pajautą, puoselėti tarmes, papročius ir tradicijas [...]


Diana Skvarčinskaitė, muzikos mokytoja, folkloro ansamblio „Beržynėlis“ vadovė
Mokyklinėje anglų kalbos olimpiadoje

Mokyklinėje anglų kalbos olimpiadoje dalyvavo gausus būrys 6-8 kl. moksleivių – net 52. Tai puiki galimybė pagilinti kalbines žinias, praplėsti žodyną, įsivertinti asmeninius pasiekimus.
Susumavus skaitymo, gramatikos, žodyno užduočių taškus, paskelbti laimėtojai.
6 klasių grupė. Motiejus Vaitkevičius (6a) – I vieta, Erneta Šatrovaitė (6a) – II vieta. Tomas Lukša (6c) – III vieta. 7 klasių grupė. Mija Cibulskytė (7a) – I vieta, Aitra Dambrauskaitė (7b) – II vieta. Kamilė Čiškauskaitė (7c) ir Edvinas Mackevič (7a) – III vieta. 8 klasių grupė. Ivoris Krutov (8b) – I vieta, Taja Mickevičiūtė (8b) – II vieta. Mantas Jakseboga (8b) ir Ignas Zakarauskas (8c) – III vieta.


Jūratė Mardosienė, anglų kalbos mokytoja
Mokyklinėje vokiečių kalbos olimpiadoje

Gegužės 2 d. progimnazijoje vyko mokyklinė vokiečių kalbos olimpiada. Joje dalyvavo septintųjų klasių mokiniai, šios kalbos besimokantys tik antrus metus. Daugiausiai taškų surinko ir nugalėtojais tapo:
Lėja Zajančkauskaitė (7a) – I vieta, Mija Cibulskytė (7a) – II vieta, Goda Borodulina (7c) – III vieta. Dėkojame visiems dalyviams ir sveikiname nugalėtojus.


Alė Putinienė, vokiečių kalbos mokytoja
Baigėsi „Raktažolės“ konkursas

Penktadienį mūsų progimnazijoje vyko finalinis Lietuvos mokinių jaunųjų poetų kūrybos konkursas „Raktažolė“ ir įteikta dešimtoji Mažoji Pauliaus Širvio premija, paskelbti konkurso laimėtojai.
Partijos „Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai“ Zarasų skyriaus (pirmininkė Vaida Lazdauskienė) prizai: Perla Maminskaitė, Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Daujėnų skyrius, 7 kl., Brilita Jurevičiūtė, Klaipėdos rajono Dovilų pagrindinė mokykla, 8 kl., Dovydas Kazlauskas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija, 7 kl. LR Seimo nario Algimanto Dumbravos prizai: Goda Kasparavičiūtė, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija, 6 kl., Jonas Petrokas, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija, III kl. III vieta: Sabina Stripinytė, Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija, 5 kl., Kamilė Gimbickytė, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija, 8 kl., Arnoldas Žebrauskas, Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija, IV kl. II vieta: Akvilė Lauraitytė, Klaipėdos rajono Dovilų pagrindinė mokykla, 8 kl., Skaistė Meškelaitė, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija, III kl.
Mažosios Pauliaus Širvio premijos laureatė:
Saulė Veiknytė, Elektrėnų „Ąžuolyno“ progimnazija, 6 kl.
Dėkojame vertinimo komisijai: Jurgitai Jasponytei, Mariui Burokui, Gintarei Adomaitytei, Ilonai Ežerinytei. Dėkojame rėmėjams, draugams, talkininkams, kolegoms. Sveikiname jaunuosius poetus!


Organizatoriai
Mindaugo Vitkūno nuotraukos
Konkurse „Tarmių lobynai“
„Tarmių lobynai“, tai konkursas, skirtas mokiniams, gebantiems kalbėti tarmiškai, varžytuvės. Šias varžytuves organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiais, varžytuvės vykdomos nuotoliniu būdu. Norintys dalyvauti varžytuvėse mokiniai turi nufilmuoti vaizdo įrašą, kuriame jie tarmiškai skaito eiles, pasakoja ar dainuoja, autorių sukurtus, lietuvių liaudies ar savo kūrybos kūrinius.
Šioms varžytuvėms pasiruošė ir savo vaizdo įrašus pateikė 2 mūsų progimnazijos mokinės, kurios išmoko aukštaičių tarme „paūtarot“, tai yra papasakot: 7c klasės mokinė Milena Semionovaitė „Ašdegtas miškas“ ir „Atbula žmona“; 8b klasės mokinė Kamilė Gimbickytė „Durnius su durim“ ir „Negriešyk Dievui“.
Šioms mokinėms tai nebuvo pirmieji bandymai mokytis kalbėti savo prigimtine aukštaičių tarme ir tikrai jau nebe pirmas tokio pobūdžio konkursas, o ir šiame konkurse dalyvauja jau trečius metus. Besimokančių tarmiškai buvo ir daugiau, tik kai kuriems nusifilmuoti sutrukdė ligos. Merginos lanko progimnazijos folkloro ansamblį „Beržynėlis“, kuriam vadovauja mokytoja Diana Skvarčinskaitė, pagelbėjusi mokinėms pasiruošti šiam konkursui.
Nugalėtojai bus skelbiami birželio 7 dieną.
Kviečiame pasiklausyti mūsų mokyklos mokinių, pasakojančių savo prigimtine aukštaičių tarme. Milena Semionovaitė: https://youtu.be/2mfR5XbZdeI
Kamilė Gimbickytė: https://youtu.be/d0TpPPrpZh8


Diana Skvarčinskaitė, muzikos mokytoja
Aštuntokų pamokos kitur ir kitaip

Balandžio 29 d. fizikos mokytoja Loreta Norvaišaitė ir matematikos mokytoja Ramunė Šaltytė su progimnazijos 8a ir 8b klasių mokiniais vyko į Tiltiškių vandens malūną, kuris yra Tiltiškių kaime, Salako seniūnijoje. Nuvykę su mokiniais pamatėme sukauptą D.Bučenkos gausią radijo imtuvų kolekciją, išgirdome radijo atsiradimo istoriją, vaizdžiai įtvirtinome gautas pamokoje žinias, kaip atsiranda garsas, kurį skleidžia radijo imtuvai, taip pat matėme išmanųjį radijo imtuvą, kuris labai nustebino: pasirinkus bet kokį Žemės tašką, buvo galima išgirsti ką transliuoja pasirinktos šalies radijas. Klausėmės senovinės muzikos, matėme didelę muzikos plokštelių kolekciją, dėvėjome spalvingas, bei įspūdingas kepures su kuriomis fotografavomės, puikiai leidome laiką. Šeimininkas vaišino skania arbata, kava ir saldainiais. Dėkojame D.Buičenkai už šiltą priėmimą.>

Loreta Norvaišaitė, fizikos mokytoja
Nuotraukos autorės
Vokiečių kalbos pamoka mieste

Mokytis galima visur. Tai, ko išmokstama klasėje, smagu įtvirtinti gyvai kitose erdvėse. Todėl saulėtą, nors ir šiek tiek vėjuotą, balandžio 25-osios ketvirtadienį su septintokais susiruošėme į vokiečių kalbos pamoką Zarasų mieste. Juk kaip tik ir mokomės temą „In der Stadt“. Buvo svarbu pasitikrinti ir įtvirtinti temos žodyną, apie mieste esančius pastatus, gatves, žmones prabilti vokiškai. Mokiniai atliko ir užduotis raštu. Smagi bendravimo atmosfera, „vokiško“ elgesio kultūra taip pat nebuvo pamirštos.

Alė Putinienė, vokiečių kalbos mokytoja
Nuotraukos autorės
Direktorė
Aldona Navickienė

Aldona Navickienė

Gyvenimo aprašymas
(60 Kb, pdf)

Metų užduotys
(36 Kb, pdf)


Tvarkaraščiai

5 klasės
6 klasės
7 klasės
8 klasės
Mokytojai
Visos klasės
Konsultacijos
Neform. vaikų švietimas
Klasės valandėlės

Atnaujinta 2022-02-28

Pamokų laikas

1. 08.00 - 08.45
2. 08.55 - 09.40
3. 10.00 - 10.45
4. 11.05 - 11.50
5. 12.15 - 13.00
6. 13.10 - 13.55
7. 14.05 - 14.50

Atnaujinta 2021-09-01

Pavėžėjimas
Autobusas
Maršrutų pakeitimai
nuo 2021 m. rugsėjo 2 d.


Atnaujinta 2021-08-30

Vaikų maitinimas
Progimnazijos valgyklos valgiaraštis

15 dienų perspektyviniai
valgyklos valgiaraščiai
(6,89 Mb, pdf)

Vaikų maitinimo tvarkos aprašas
(195 Kb, pdf)

Įsakymas dėl antkainio
(40 Kb, pdf)


Atnaujinta 2020-11-03

Dienynas
TAMO dienynas

Prisijungimas


Bevielis tinklas
Bevielis progimnazijos tinklas (WiFi)

Bevielis progimnazijos tinklas (Wi-Fi)


Microsoft sertifikatas

Microsoft

Progimnazija yra „Microsoft“ sertifikuota
švietimo institucija

Prisijungti prie paskyros


„Vyturys“
Elektroninių knygų biblioteka moksleiviams

Skaitmeninė elektroninių knygų biblioteka moksleiviams
„Vyturys“


Nuorodos

Zarasų švietimo centrasZarasų „Ąžuolo“ gimnazijaZarasų „Santarvės“ pradinė mokykla

Daugiau nuorodų ...

Perspėjimo sistema
Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema (GPIS)

GPIS