Gražios vasaros!
Įkėlė Administratorius· 2020-06-18 13:34:53

Šiandien mokykla buvo beveik tikra – kupina šurmulio, valiūkiško juoko, švytinčiais ir pasiilgusiais vaikų veidais. Šis mokslų metų ugdymo laikotarpis prabėgo su nerimu, išbandymais, mokymu ir mokymusi kitaip. Sakoma, kad kiekvienai kartai gyvenimas pažeria įvairiausių netikėtumų ir išbandymų. Išbandėme šį kartą ir mes. Pažinome tai, ko nematę ir neprisilietę ir labiausiai pajutome, kad esame vienas kitam reikalingi, svarbūs. Supratome, kad žmogus be žmogaus tikrai negali gyventi [...]

Direktorė Aldona NavickienėIšplėsta:

Šiandien mokykla buvo beveik tikra – kupina šurmulio, valiūkiško juoko, švytinčiais ir pasiilgusiais vaikų veidais. Šis mokslų metų ugdymo laikotarpis prabėgo su nerimu, išbandymais, mokymu ir mokymusi kitaip. Sakoma, kad kiekvienai kartai gyvenimas pažeria įvairiausių netikėtumų ir išbandymų. Išbandėme šį kartą ir mes. Pažinome tai, ko nematę ir neprisilietę ir labiausiai pajutome, kad esame vienas kitam reikalingi, svarbūs. Supratome, kad žmogus be žmogaus tikrai negali gyventi.

Ačiū Mokytojams už mokymąsi ir mokymą, už pakantumą ir profesionalumą. Jūs puikiai susitvarkėte su netikėtais iššūkiais, išmokote mokyti kitaip, patyrėte daug streso, išgyvenimų... Atminkite, kad Jus myli vaikai, vertina tėvai. Stiprybės Jums!

Ačiū Tėveliams, globėjams už kantrybę, pagalbą vaikui ir mokytojui, už betarpišką bendravimą su pedagogais. Jūs padėjote vaikams kurti darbotvarkę kitaip, mokytis, planuoti. Jūsų šiluma ir geranoriškumas atspindi šeimos vertybes, ugdo vaikuose tą šviesos matymą, kurį Jūs skleidžiate. Apkabinkite savo vaiką dažniau, nes tai labai abipusiai svarbu ir tikėkite, kad kartu viskas bus gerai.

Ačiū Mokiniams už tai, kad kantriai dirbote, kad pakeitėte požiūrį į save, į draugą, į mokytoją ir mokslą. Jūs, kaip ir suaugę, patyrėte nepažintas baimes ir abejones. Jūs išmokote užaugti ir planuoti savo dieną – gal ne visada tai pavykdavo, tačiau tai buvo Jūsų gyvenimo pamokos. Jūs šauniai susitvarkėte su žinių bagažu. Būkite saugūs vasarą ir tikėkite, kad rugsėjis bus džiugus.

Aštuntokams noriu palinkėti stabilaus ėjimo savo tikslo link. Nesvarbu, kokią toliau mokyklą pasirinksite, Jūs išliksite „širviukais“... Mes matysime Jus ir stebėsime Jūsų kelių vingius, nes Jūs liksite su dalele progimnazijos mokytojų atiduotos šilumos ir nerimo. Jei susitiksite progimnazijos mokytojus, tikimės, kad nebūsite išdidūs pasisveikinti, pasidalinti naujomis patirtimis, pasidžiaugti, pasiguosti.

Ačiū pagalbos mokiniams specialistams, pavaduotojams ir visiems darbuotojams už didžiulį darbą, pagalbą mokiniams, bendravimą ir problemų sprendimą, už susitelkimą ir vieningumą. Išlikite stiprūs savo sprendimuose, darbų pasidalinimuose ir bendravime. Be Jūsų, kaip be rankų!

Užvertę knygas ir sąsiuvinius, išjungę kompiuterius pailsėkime, sudėkime mintis į patirčių kraiteles, pasisemkime rieškutėmis saulės spindulių, po kibirėlį šiltų rytų rasos, kasdien po puodelį geros nuotaikos kvepiančios žemuogėmis ir šviežiu medumi.
Būkime sveiki ir saugūs!


Direktorė Aldona Navickienė