Laukia nauji iššūkiai
Įkėlė Administratorius· 2020-04-05 00:00:00

Pasaulyje išplitusi klastinga liga keičia mūsų visų kasdienybę, mokymosi bei darbo aplinkybes. Šiandien progimnazija vykdo karantino, prevencines, profilaktines priemones pagal galiojančias Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas, Savivaldybėje priimtus sprendimus, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos pateikiamas nuorodas.
Reaguodama į pokyčius, šiuo metu progimnazija sprendžia visus su ugdymu susijusius klausimus.
Pasibaigus pavasario atostogoms visi turime iššūkį – mokytis ir mokyti kitaip. Iššūkis neišbandytas, o kas nauja, dažnai ir gąsdina, ir vilioja. Tikimės, kad mes visi kartu būsime stiprūs drauge: nestresuodami, pasitardami, ieškodami geriausių srendimų. Trauktis nėra kur ir pasiduoti negali: mokytojai – ieškodami geriausių būdų pateikti dalyko medžiagą, išaiškinti, įvertinti; mokiniai – girdėdami, suprasdami, klausdami, atlikdami užduotis, įsivertindami; tėveliai – padėdami vaikams (ir mokytojams), kalbėdami, klausdami, klausydamiesi ir pasidžiaugdami.
Taigi, nuo kovo 30 d. pradėsime darbą nuotoliniu būdu. Kiek tai tęsis – nežinomybė ir šiandienos spėlionės. Kaip visi dirbsime, susipažinsite elektroninio dienyno laiškuose ir progimnazijos svetainėje. Mokytojai jau pasiruošę užtikrinti tolesnį ugdymo procesą nuotoliniu būdu ir prašo teigiamo mokinių ir jų tėvelių požiūrio bei supratimo.
Mieli tėveliai, padėkite savo vaikui, tarkitės su mokytojais, būkite šalia. Mes tikime, kad Jūsų vaikas gali mokytis ir kitaip, ir kitur. Padėkite nugalėti iššūkius, kurie pasitarnaus vaikų ateičiai.


Aldona Navickienė, progimnazijos direktorė