Kviečia edukacinio konkurso „Olympis 2019“ rudens sesija
Įkėlė Administratorius· 2019-10-09 00:00:00

1-12 klasių mokinius ir jų mokytojus kviečia dalyvauti edukacinių konkursų „Olympis 2019“ rudens sesijoje - www.olympis.lt.
Vyks 9 mokomųjų dalykų konkursai: lietuvių kalbos, anglų kalbos, matematikos, informacinių technologijų, biologijos, fizikos, chemijos, geografijos ir istorijos.
Tai nėra olimpiada. Konkursuose yra įvairaus sudėtingumo užduočių, todėl juose gali dalyvauti visi mokiniai.
Konkursų užduotys pagal mokomąją programą ir sudėtingumą yra suskirstytos į 12 lygių.
Kiekvieną lygį sudaro 24 įdomios užduotys. Su užduočių pavyzdžiais galite susipažinti demonstracinėje konkursų versijoje svetainėje www.olympis.lt.
Visi konkurso dalyviai gaus padėkos raštus ir tušinukus „Olympis“, o laimėtojai bus apdovanoti medaliais ir diplomais. Pagrindiniai prizai atiteks nominacijų laimėtojams. Mokiniai iš aktyviai dalyvaujančių klasių (kai dalyvauja daugiau kaip 5 vienos klasės mokiniai) papildomai gaus žaidimus „Lobių sala“!
Dalyvavimo mokestis:
• Kai mokinius registruoja mokytojas: viename konkurse – 3 €, 2-4 konkursuose – 4 €, 5-9 konkursuose – 5 €.
• Individualus dalyvavimas: viename konkurse – 5 €, 2-4 konkursuose – 6 €, 5-9 konkursuose – 7 €.
Dalyvavimo mokestį galima sumokėti įvairiais būdais: per el. bankininkystę, grynais bet kurioje „Maxima“ kasoje, pašto skyriuose ir kitais būdais.
Konkursų „Olympis 2019“ rudens sesija vyks lapkričio 1-30 d. interneto svetainėje www.olympis.lt, dalyvauti galima bet kuriuo jums patogiu metu. Konkurso užduotis mokiniai galės atlikti ir namuose.
Registracija į konkursus ir detalesnė informacija: www.olympis.lt


Organizatoriai