Išskrido dar vienas Gerumo angelas...
Įkėlė Administratorius· 2018-12-19 22:38:09

Kai prigęsta miesto šviesos ir aprimsta rūpesčių dundesys, o žmonės parengia gerumo ataskaitas, virš progimnazijos susispiečia angelai, nešantys gerumo žibintus. Šiais metais jų, sulėkusių į tradicinę padėkos šventę „Gerumo angelų palytėti“, gausybė!
Pirmieji „angelai“ tūpė ant „Knygų Kalėdų“ akcijos stalo. Čia kiekvienas vakaro svečias galėjo padovanoti progimnazijos bibliotekai knygą. Malonių netikėtumų ir džiaugsmo šūksnių sutikus seniai matytą draugą netrūko laukiant vakaro siurprizo – kam šiais metais bus įteiktas „Gerumo angelas“ – tradicinė nominacija už įsimintiniausią veiklą progimnazijos labui [...]


Andželika Vitkūnienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja
Mindaugo Vitkūno nuotraukos
Išplėsta:

Kai prigęsta miesto šviesos ir aprimsta rūpesčių dundesys, o žmonės parengia gerumo ataskaitas, virš progimnazijos susispiečia angelai, nešantys gerumo žibintus. Šiais metais jų, sulėkusių į tradicinę padėkos šventę „Gerumo angelų palytėti“, gausybė!
Pirmieji „angelai“ tūpė ant „Knygų Kalėdų“ akcijos stalo. Čia kiekvienas vakaro svečias galėjo padovanoti progimnazijos bibliotekai knygą. Malonių netikėtumų ir džiaugsmo šūksnių sutikus seniai matytą draugą netrūko laukiant vakaro siurprizo – kam šiais metais bus įteiktas „Gerumo angelas“ – tradicinė nominacija už įsimintiniausią veiklą progimnazijos labui...

Skambant progimnazijos choro atliekamai dainai „Aleliuja“ aktų salėje telkėsi šventinė nuotaika. Suskridę angelai – Juodasis, Raudonasis, Besparnis, Keista būtybė, Žmogus, Lietaus, Išdykęs – priminė visiems buvusių švenčių nominantus, paskirdami jiems sveikinimą ir šokį ar dainą. Koncerte šoko Gabrielė ir Rokas, šiuolaikinio šokio grupė „Mėta“, dainavo Silvija, Tautrimas, Emilija, Airinga, Paulius, progimnazijos vokalinis ansamblis „Puriena“, progimnazijos choras, gimnazistės Ieva ir Rugilė, mokytoja Diana ir mokytojas Gražvydas.

Koncerto kulminacijoje pasirodę Debesų angelai, kedendami savo trapias plunksneles, į sceną atskraidino šių metų „Gerumo angelo“ statulėlę (autorius dailės mokytojas Žydrūnas) ir padėjo progimnazijos direktorei Aldonai Navickienei paskelbti svarbiausią žinią. „Gerumo angelas“ šiais metais nutūpė progimnazijos nuolatinių rėmėjų Aušros ir Remigijaus Lamanauskų šeimoje! Be jų, padėkos už gerumą (edukacinių erdvių gražinimą, edukacinių veiklų skatinimą ir rėmimą, mokyklos turtinimą) dar įteiktos progimnazijos bičiuliams ir rėmėjams:
Astai Drabūnienei,
Zitai ir Rimvydui Aleksandravičiams,
Gintariui Petrėnui,
Glorijos Livijos Grigaliūnaitės tėveliams,
Olgai Podolskienei,
Olgai Silantjevienei,
Rimutei Vitaitei,
Tomui Varžgaliui,
Victoriai Levis,
Svetlanai Veikšrienei,
Alinai Razmienei,
Aušrai Talačkienei,
Aušrai Lamanauskienei,
Romai ir Eduardui Novičenkoms,
Ligitai ir Arvydui Šapalams,
Skaidrei Vanagaitei,
Zarasų kultūros centro direktoriui Aurimui Gudui,
Zarasų rajono viešosios bibliotekos vyresn. bibliotekininkei Zinai Černovienei,
UAB „Zarasų autobusai“ direkcijai,
Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijai,
Zarasų meno mokyklai,
Zarasų Rotary klubui,
Zarasų krašto muziejui.

Padėkoms ir gerumui nebuvo pabaigos! Sulaukta ir dovanų. Šventės organizatoriams gintarinį angelą įteikė Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas, o „Svečių knygą“ su pirmuoju įrašu padovanojo buvusios Progimnazijos tarybos narės.

Po koncerto direktorė dėkojo visiems koncerto dalyviams, režisierei Skaidrei Vanagaitei, scenografui Žydrūnui Dainiui, muzikos mokytojams Gražvydui Gasparavičiui ir Dianai Skvarčinskaitei, garso operatoriui Kajui Šedžiui, o su visais bendruomenės nariais, atėjusiais į šventę, atsisveikino tardama prasmingus žodžius: „Būkime vienas kitam angelais!“


Andželika Vitkūnienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja
Mindaugo Vitkūno nuotraukos


2018-12-19