Tradicinėje „Pyragų fiestoje“
Įkėlė Administratorius· 2018-12-07 11:06:20

Gruodžio 5 dieną per ilgąsias pertraukas progimnazijos valgykloje šurmuliavo tradicinė mugė – „Pyragų fiesta“. Šios mokinių tarybos inicijuotos mugės tikslas – lėšų surinkimas prie mokyklos esančios viso mikrorajono Kalėdinės eglės papuošimų įsigijimui. Savo šeimose pagamintus skanėstus mugėje siūlė apie 40 progimnazijos mokinių. Skanėstus pirko ne tik progimnazijos mokiniai, mokytojai, darbuotojai, bet pasižiūrėti mugės bei paremti akciją atėję mokinių tėveliai. „Pyragų fiestos“ metu buvo surinkta 190 eurų [...]

Rimutė Morozovienė, mokytoja, progimnazijos mokinių tarybos koordinatorė
Mindaugo Vitkūno nuotraukos
Išplėsta:

Gruodžio 5 dieną per ilgąsias pertraukas progimnazijos valgykloje šurmuliavo tradicinė mugė – „Pyragų fiesta“. Šios mokinių tarybos inicijuotos mugės tikslas – lėšų surinkimas prie mokyklos esančios viso mikrorajono Kalėdinės eglės papuošimų įsigijimui. Savo šeimose pagamintus skanėstus mugėje siūlė apie 40 progimnazijos mokinių. Skanėstus pirko ne tik progimnazijos mokiniai, mokytojai, darbuotojai, bet pasižiūrėti mugės bei paremti akciją atėję mokinių tėveliai. „Pyragų fiestos“ metu buvo surinkta 190 eurų. Ypač aktyvūs mugėje buvo 5c klasės mokiniai. Pardavę skanėstus labdarai jie uždirbo daugiau kaip ketvirtadalį visų lėšų – net 50 eurų, 7d klasės mokiniai surinko 22 eurus.
Dėkojame visiems – gaminusiems ir pardavinėjusiems skanėstus mokiniams ir jų artimiesiems, bendruomenės nariams aktyviai pirkusiems ir parėmusiems akciją. Visi tikimės, kad eglutė prie mokyklos pasipuoš gražiais žaisliukais.


Rimutė Morozovienė, mokytoja, progimnazijos mokinių tarybos koordinatorė
Mindaugo Vitkūno nuotraukos


2018-12-05