Tradicinėje mokinių vasaros stovykloje
Įkėlė Administratorius· 2018-06-26 00:00:00

Tęsiant gražią tradiciją jau aštuntus metus progimnazija organizavo ir vykdė mokinių vasaros stovyklą „Esu kuriu ir džiaugiuosi saugioje aplinkoje“, kuri vyksta pasibaigus ugdymo procesui birželio mėn. Stovyklos veikloje dalyvavo dalis penktų ir šeštų klasių mokinių, socialinė pedagogė, psichologė, mokytojai, administracija. Stovykla prasidėjo nuo tarpusavio susipažinimo, stovyklos taisyklių kūrimo bei kelione į Zarasų krašto muziejaus amatų centrą, Antazavės dvare. Stovyklautojus pasitiko vadovė Vilma Mickutė, vyko edukacinė programa ir susipažinimas su moliu. Antrąją dieną Ignalinos visuomenės sveikatos biuro Zarasų skyriaus visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Svetlana Vilkauskienė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Sigutė Komkienė pravedė paskaitėlę apie vasaros metu gręsiančius pavojus, kaip jų išvengti. Vėliau išskubėjome į Zarasų Ąžuolo gimnazijos“ stadioną kur vyko sportiniai žaidimai, bei varžybos [...]

Gitana Savičienė, progimnazijos socialinė pedagogė, stovyklos veiklų koordinatorė
Nuotraukos autorės
Išplėsta:

Tęsiant gražią tradiciją jau aštuntus metus progimnazija organizavo ir vykdė mokinių vasaros stovyklą „Esu kuriu ir džiaugiuosi saugioje aplinkoje“, kuri vyksta pasibaigus ugdymo procesui birželio mėn. Stovyklos veikloje dalyvavo dalis penktų ir šeštų klasių mokinių, socialinė pedagogė, psichologė, mokytojai, administracija. Stovykla prasidėjo nuo tarpusavio susipažinimo, stovyklos taisyklių kūrimo bei kelione į Zarasų krašto muziejaus amatų centrą, Antazavės dvare. Stovyklautojus pasitiko vadovė Vilma Mickutė, vyko edukacinė programa ir susipažinimas su moliu. Antrąją dieną Ignalinos visuomenės sveikatos biuro Zarasų skyriaus visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Svetlana Vilkauskienė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Sigutė Komkienė pravedė paskaitėlę apie vasaros metu gręsiančius pavojus, kaip jų išvengti. Vėliau išskubėjome į Zarasų Ąžuolo gimnazijos“ stadioną kur vyko sportiniai žaidimai, bei varžybos. Kitą dieną keliavome į Dimitriškių aerodromą, kur mūsų laukė Zarasų aeroklubo „Orlėkis“ klubo vadovas Evaldas Stanys. Praleistas laikas buvo kupinas teigiamų emocijų, bendravimo bei savęs išbandymų surengtose varžybose ir kitose turiningose veiklose. Prieš paskutinę dieną visi išvykome į Zarasų žemės ūkio mokyklą. Vadovaujant mokyklos socialinei pedagogei Monikai Kairienei pažinome mokyklą ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Pradžiugino įvairios praktinės veiklos, mašinų vairavimas, disgolfo žaidimas.
Kaip bebūtų gaila, tačiau išaušo paskutinė stovyklėlės diena. Visi išskubėjome į iškylą prie Balto ežero, pakeliui stabtelėjome atsipūsti Dimitriškių pažintiniame take. Pasiekę šios dienos tikslą sukūrėme laužą, kepėme dešreles, maudėmės, žaidėme ir draugiškai leidome laiką. Už aktyvų dalyvavimą stovykloje, gavome padėkų raštus.
Labai AČIŪ už idėjas, pagalbą organizuojant bei įgyvendinat stovyklos veiklas tariame progimnazijos administracijai, dalykų mokytojams, vyr. buhalterei Ramunei Kazakevičienei, valgyklos darbuotojoms ir visiems kitiems, kurie noriai prisidėjo prie mūsų.


Gitana Savičienė, progimnazijos socialinė pedagogė, stovyklos veiklų koordinatorė
Nuotraukos autorės


2018-06-28