Šeimos ir mokyklos savaitei pasibaigus...
Įkėlė Administratorius· 2018-05-29 10:18:18

Ką tik pasibaigusi mokyklos ir šeimos savaitė 6b klasės mokiniams buvo įsimintina ne tik susitikimais su įdomiais žmonėmis, šauniu koncertu, bet ir pavasarinio lietučio „dušu“.
Kai auklėtiniams išvardinau lankytinų įmonių pavadinimus, jie pasirinko Zarasų priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą ir Zarasų rajono policijos komisariatą. Keliauti į priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą buvo labai linksma, nes mus išprausė šiltas pavasarinis lietutis [...]


Birutė Graužinienė, 6b klasės auklėtoja
Nuotraukos autorės
Išplėsta:

Ką tik pasibaigusi mokyklos ir šeimos savaitė 6b klasės mokiniams buvo įsimintina ne tik susitikimais su įdomiais žmonėmis, šauniu koncertu, bet ir pavasarinio lietučio „dušu“.
Kai auklėtiniams išvardinau lankytinų įmonių pavadinimus, jie pasirinko Zarasų priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą ir Zarasų rajono policijos komisariatą. Keliauti į priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą buvo labai linksma, nes mus išprausė šiltas pavasarinis lietutis. Viešnagės metu lydėjo šios tarnybos valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio inspektorius Arūnas Daunaravičius. Jis papasakojo, kokių savybių reikia gaisrininkui gelbėtojui, filmuotoje medžiagoje pamatėme, kokias pasekmes gali turėti žmonių neatsargus elgesys, turėjome galimybę pasimatuoti gaisrininkų uniformas, pasėdėti jų automobiliuose bei stebėti, kaip gaisrininkai gelbėtojai per minutę apsirengia spec. drabužiais. Esame dėkingi Arūnui Daunaravičiui ir tądien dirbusiems jo komandos nariams.
Zarasų rajono policijos komisariate mus pasitiko komisariato bendruomenės pareigūnas Liudvikas Komka. Jis parodė sulaikymo kameras, atpažinimo kambarį, leido pasėdėti automobilyje, kuriuo gabenami pažeidėjai. Matėme treniruočių salę, rankose laikėme guminę lazdą ir antrankius... Pareigūnas pasakojo apie kasdienines veiklas, apie fizinį pasirengimą, atsakė į šeštokų klausimus. Įdomiausia buvo, kai atsivedė paties išaugintą ir dresuotą šunį Hitą ir pademonstravo jo gebėjimus.
Tą savaitę mes ne tik svečiavomės, bet ir sulaukėme ir svečių. Laurynos tėveliai Gintaris ir Lina Petrėnai linksmai ir labai įdomiai papasakojo apie ūkininkavimo subtilybes, pateikčių pagalba supažindino su naujomis galvijų veislėmis ir jas apibūdino. Nutarėme po metų panašų susitikimą organizuoti jų ūkyje. Susitikimo pabaigoje laukė staigmena – vaikus ūkininkai pavaišino saldainiais ir sultimis, dovanų gavome linksmą kalendorių su besišypsančiomis karvytėmis.
Bendraudami su įvairių profesijų žmonėmis vaikai dar kartą įsitikino, kad kiekvienas turi pasirinkti mėgstamą veiklą, o dirbant reikia žinių, įgūdžių, pastangų, ir, žinoma, didelio noro...


Birutė Graužinienė, 6b klasės auklėtoja
Nuotraukos autorės


2018-05-29