Akcija „Knygų Kalėdos 2017“ baigėsi...
Įkėlė Administratorius· 2018-01-11 16:10:55
„Laimės spalva yra oranžinė. Laimė yra lapė ir apvalus oranžinis apelsinas.
Dar – morkų pyragas, auksinė žuvelė, moliūgų uogienė, šermukšniai rudenį.
Dar – krepšinio kamuolys, ponios Margaritos katė, ponios Rožės žiurkėnas ir, žinoma, laimė yra lapė.
Su lape draugauti – tas pats, kas suptis sūpynėse. Vieną dieną labai gerai, kitą – nebūtinai taip gera“.
Nori pasakyti, kad nesuprantamai pasakoju? Tu nesuprantamai nesupranti.
Viskas priklauso nuo to, iš kur pažiūrėsi – iš viršaus ar apačios, iš kairės ar dešinės.“


Ištraukomis iš labai populiarios Evelinos Daciūtės ir Aušros Kiudulaitės knygos „Laimė yra lapė“ šeštokai Lauryna, Miglė ir Vadimas pradėjo akcijos „Knygų Kalėdos 2017“ baigiamąjį padėkos renginį. Dėkodami už progimnazijos bibliotekai dovanotas knygas jie sakė: „Akcijos „Knygų Kalėdos“ ir jūsų gerumo dėka turime keletą šių knygų, galime jas vartyti, skaityti, jomis džiaugtis. Ačiū“ [...]


Birutė Graužinienė, progimnazijos bibliotekininkė
Mindaugo Vitkūno nuotraukos

Išplėsta:
...
Skaitydami ištraukas iš dovanotų knygų, dainuodami lietuvių liaudies dainą, mokiniai dėkojo visiems akcijos dalyviams už progimnazijos bibliotekai padovanotas knygas.
2017 metų Knygų Kalėdų akcijos šūkis „Dovanokime knygų savo bibliotekai“ buvo išgirstas ir į jį labai aktyviai reaguota. Progimnazijos biblioteka tapo turtingesnė net 108 įdomiomis, labai reikalingomis knygomis.
Už tai, kad progimnazijos bibliotekos lentynos „pražydo“ naujomis knygomis, už tai, kad įdomiausių jau tenka laukti eilėje, nes labai daug norinčių jas perskaityti, dėkojame Seimo nariui Vytautui Bakui, merui Nikolajui Gusevui, kunigui dekanui Vydui Juškėnui, Rimantui Jurevičiui, Vilhelminui Kuzmickui, Reniui Kisieliui, „Rotary“ klubui, Ramūno Karbauskio fondui, Zarasų PSPC, Zarasų žemės ūkio mokyklai, Zarasų viešajai bibliotekai, progimnazijos Suvieko skyriui, Daivai Matijošienei, Virginijai Kukutienei, Eglutei Bernatonienei, Mindaugui Vitkūnui, Žydrūnui Dainiui, Rimantei Šakalienei, Zitai Aleksandravičienei, Vaidui Girčiui, klasių auklėtojams ir mokiniams.
Už dalyvavimą baigiamajame akcijos renginyje ir dovanas bibliotekai ačiū miesto seniūnei Olgai Podolskienei ir bibliotekininkei Liudai Vaitavičienei.
Už idėjas „Knygų Kalėdoms“, už dovanotus leidinius ir už kvietimą skaityti ačiū direktorei Aldonai Navickienei, už Lietuvos 100-mečiui pagamintas knygutes ačiū technologijų mokytojams ir mokiniams, už bendradarbiavimą organizuojant akciją – lietuvių kalbos mokytojoms.
Malonu dovanoti knygas, malonu matyti, kad jos skaitomos, kad iš jų semiamasi gyvenimo išminties.


2018-01-11