2022-07-04
Palaikome kovojančią Ukrainą!

Slava Ukraini

ES remiami projektai

Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis

Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis
Kokybės krepšelis

„Kokybės krepšelis“
Keturios gamtos stichijos mokinių pažangai

„Keturios gamtos stichijos mokinių pažangai“


LR ŠMSM remiami projektai

Fizinio aktyvumo aikštelės įrengimas

Fizinio aktyvumo aikštelės įrengimas


Skaitliukas
PageRank
Edukacinų išvykų žemėlapis
Žemėlapis

Virtualus edukacinių išvykų ir pamokų „kitur ir kitaip“ žemėlapis

Tėvų linija

Tėvų linija

Tėvų linija


Psichologinė pagalba
Psichologinė pagalba
Informacija apie pedagoginės
psichologinės pagalbos teikimą


Klausk psichologo
Psichologinė pagalba
Tiesioginė psichologo
pagalba ir konsultavimas


SEU ir patyčių prevencija
Patyčių prevencijos programa

Socialinio ir emocinio ugdymo, patyčių ir smurto prevencijos programos progimnazijoje


Psichotropinių medžiagų vartojimo prevencija
Askritiskas.lt

http://askritiskas.lt


Rūkymo prevencija
Nerūkysiu.lt

http://nerukysiu.lt


Korupcijos prevencija
Pranešk STT

Korupcijos prevencijos dokumentai

Aštuntokų pamokos kitur ir kitaip

Balandžio 29 d. fizikos mokytoja Loreta Norvaišaitė ir matematikos mokytoja Ramunė Šaltytė su progimnazijos 8a ir 8b klasių mokiniais vyko į Tiltiškių vandens malūną, kuris yra Tiltiškių kaime, Salako seniūnijoje. Nuvykę su mokiniais pamatėme sukauptą D.Bučenkos gausią radijo imtuvų kolekciją, išgirdome radijo atsiradimo istoriją, vaizdžiai įtvirtinome gautas pamokoje žinias, kaip atsiranda garsas, kurį skleidžia radijo imtuvai, taip pat matėme išmanųjį radijo imtuvą, kuris labai nustebino: pasirinkus bet kokį Žemės tašką, buvo galima išgirsti ką transliuoja pasirinktos šalies radijas. Klausėmės senovinės muzikos, matėme didelę muzikos plokštelių kolekciją, dėvėjome spalvingas, bei įspūdingas kepures su kuriomis fotografavomės, puikiai leidome laiką. Šeimininkas vaišino skania arbata, kava ir saldainiais. Dėkojame D.Buičenkai už šiltą priėmimą.>

Loreta Norvaišaitė, fizikos mokytoja
Nuotraukos autorės
Vokiečių kalbos pamoka mieste

Mokytis galima visur. Tai, ko išmokstama klasėje, smagu įtvirtinti gyvai kitose erdvėse. Todėl saulėtą, nors ir šiek tiek vėjuotą, balandžio 25-osios ketvirtadienį su septintokais susiruošėme į vokiečių kalbos pamoką Zarasų mieste. Juk kaip tik ir mokomės temą „In der Stadt“. Buvo svarbu pasitikrinti ir įtvirtinti temos žodyną, apie mieste esančius pastatus, gatves, žmones prabilti vokiškai. Mokiniai atliko ir užduotis raštu. Smagi bendravimo atmosfera, „vokiško“ elgesio kultūra taip pat nebuvo pamirštos.

Alė Putinienė, vokiečių kalbos mokytoja
Nuotraukos autorės
Septintokų pamokos kitur
Balandžio 29 d. visi progimnazijos mokiniai turėjo kitokias pamokas ne progimnazijoje. 7b ir 7c klasių mokiniai su mokytojais Rimute Morozoviene ir Artūru Morkūnu tą dieną plačiau susipažino su Zarasų profesinės mokyklos teikiamomis paslaugomis. Buvo įdomu praktiškai išbandyti čia galimų įgyti specialybių darbus. Mokiniai nedidelėmis grupelėmis išbandė automobilių vairavimą, konditerio darbą (visiems iškepė sausainių), siuvimą, masažavimą, floristiką. Profesinės mokyklos vadovai ir mokytojai labai nuoširdžiai, profesionaliai bendravo su progimnazijos mokiniais, o floristikos mokytoja J.Čepelionienė sudarė sąlygas jiems pasidaryti dovanėlių būsimai Motinos dienai. Smagu buvo mokiniams susipažinti su gražiai sutvarkyta mokykla ir mielais jos darbuotojais.

Rimutė Morozovienė, istorijos mokytoja
Nuotraukos autorės
Šeštokų išvyka
Balandžio 29 dieną 6b klasės mokiniai su mokytojomis Violeta Gaidiene ir Jūrate Mardosiene vyko į Leliūnus – į edukacinę veiklą kitur ,,Molio galia“. Aplankėme Vytauto Valiušio keramikos muziejų, kuriame mus pasitikusi maloni ponia Vanda, parodė filmuką apie molio dirbinių gamybą. Po to, visi susipažinome su pačio keramikos muziejaus vadovu ir įkūrėju Puodžių Karaliumi Vytautu. Jis mums aprodė muziejų, papasakojo apie dirbinius ir muziejaus įsikūrimo istoriją. Šiame muziejuje maždaug 4,5 tūkstančio įvairių senovinių puodynių ir kitų rakandų! Jie maži, dideli, juodi, spalvingi, kreivi, lygūs... Jų galybė!.. Žodžiu, visi savaip gražūs! Apžiūrėję muziejų ir išklausę įdomių istorijų, patys galėjome pasimokyti žiesti molį. Kam sekėsi gerai, o kam nelabai, bet visiems buvo labai smagu! Iš šios pamokos atsivežėme daug žinių, linksmų įspūdžių ir neapsakomai įdomios bei labai smagios patirties su molio gamyba ir galią.

Mildutė Kuosaitė, 6b klasės mokinė
Violetos Gaidienės ir Andriaus Kalėdos nuotraukos
Sėkmė tarptautiniame epistolinio rašinio konkurse
Epistolinio rašinio konkursas rengiamas nuo 1971-ųjų metų. Šiemet jau 51-asis. Jį rengia Pasaulinės pašto sąjungos (PPS) Tarptautinis biuras kartu su Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacija (UNESCO). Konkursas vyksta dviem etapais. Pirmiausia konkurse išrenkami kiekvienos šalies nugalėtojai, tada jų rašiniai išverčiami į prancūzų kalbą ir siunčiami PPS Tarptautiniam biurui, kad galėtų dalyvauti tarptautiniame konkurso etape [...]

Vilma Valainienė, lietuvių kalbos mokytoja
Autorės nuotrauka
Socialinė akcija „Rūkymui – NE“

Balandžio 4-8 dienomis progimnazijoje vyko socialinė akcija „Rūkymui – NE“, kurios metu mokiniams buvo suteikta objektyvi informacija apie žalingų įpročių poveikį sveikatai ir gerovei. Mokiniai kūrė plakatus, kuriuos pristatė biologijos pamokoje, bei pateikė stende progimnazijos fojė. Bendradarbiaujant su Zarasų visuomenės sveikatos biuro specialiste Sigita Komkiene vyko klasės valandėlės-diskusijos bei sporto estafetės „Alternatyva rūkymui“. Dalyvaujant Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų policijos pareigūnams Liudvikui Komkai, Rositai Gurskajai, Maksimui Zaicevui, Ivetai Stunžaitei, vyko mokinių asmeninių daiktų patikra dėl rūkymo priemonių laikymo bei įtarimo jas naudojant mokykloje.

Gitana Savičienė, socialinė pedagogė, akcijos koordinatorė
Nuotraukos autorės
Istorijos pažinimui, tyrinėjimui ir žinių gilinimui skirti mokinių darbai ir veiklos

Kovo mėnesį progimnazijos mokiniai prieš ir po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną atliko darbus, kuriais jie gilino istorines žinias, tyrinėjo atskirus istorinius laikotarpius. Kovo 14 d. mokiniai galėjo dalyvauti QR kodų viktorinoje apie Lietuvos valstybės istoriją. Viktorinos nugalėtoja tapo 8c klasės mokinė Adrija Augulytė. Visą kovo mėnesį mokyklos istorijos kabinete veikė paroda „Seniausias mano šeimos daiktas“. Apie 30 mokinių demonstravimui atnešė savo šeimos seniausius daiktus. Tai maldaknygės, įvairių laikotarpių pinigai, darbo ir buities įrankiai, prieškario Lietuvos šilkiniai kaklaraiščiai, paveikslai ir kt. Pats sunkiausias daiktas buvo žarijomis kaitinamas lygintuvas. Visą mėnesį antrame aukšte prie bibliotekos veikė aštuntų klasių mokinių projektinių darbų paroda „Lietuva viduramžiais“. O balandžio 4 dieną progimnazijoje vyko mokyklinė istorijos olimpiada 7-8 klasių mokiniams. Jos nugalėtojais aštuntokų grupėje tapo: I vieta – Kristina Kazakevičiūtė (8c), II vieta – Edgaras Petrėnas (8b), III vieta – Neda Novičenko (8c). Septintokų grupėje I vietą užėmė Marius Biveinis (7a), II vietą – Mija Cibulskytė (7a), III vietą – Donatas Andrijauskas (7c). Sveikiname nugalėtojus, linkime sėkmės rajoninėje jaunųjų istorikų olimpiadoje.

Progimnazijos socialinių mokslų mokytojų metodinės grupės informacija
Rimutės Morozovienės nuotraukos
Direktorė
Aldona Navickienė

Aldona Navickienė

Gyvenimo aprašymas
(60 Kb, pdf)

Metų užduotys
(36 Kb, pdf)


Tvarkaraščiai

5 klasės
6 klasės
7 klasės
8 klasės
Mokytojai
Visos klasės
Konsultacijos
Neform. vaikų švietimas
Klasės valandėlės

Atnaujinta 2022-02-28

Pamokų laikas

1. 08.00 - 08.45
2. 08.55 - 09.40
3. 10.00 - 10.45
4. 11.05 - 11.50
5. 12.15 - 13.00
6. 13.10 - 13.55
7. 14.05 - 14.50

Atnaujinta 2021-09-01

Pavėžėjimas
Autobusas
Maršrutų pakeitimai
nuo 2021 m. rugsėjo 2 d.


Atnaujinta 2021-08-30

Vaikų maitinimas
Progimnazijos valgyklos valgiaraštis

15 dienų perspektyviniai
valgyklos valgiaraščiai
(6,89 Mb, pdf)

Vaikų maitinimo tvarkos aprašas
(195 Kb, pdf)

Įsakymas dėl antkainio
(40 Kb, pdf)


Atnaujinta 2020-11-03

Dienynas
TAMO dienynas

Prisijungimas


Bevielis tinklas
Bevielis progimnazijos tinklas (WiFi)

Bevielis progimnazijos tinklas (Wi-Fi)


Microsoft sertifikatas

Microsoft

Progimnazija yra „Microsoft“ sertifikuota
švietimo institucija

Prisijungti prie paskyros


„Vyturys“
Elektroninių knygų biblioteka moksleiviams

Skaitmeninė elektroninių knygų biblioteka moksleiviams
„Vyturys“


Nuorodos

Zarasų švietimo centrasZarasų „Ąžuolo“ gimnazijaZarasų „Santarvės“ pradinė mokykla

Daugiau nuorodų ...

Perspėjimo sistema
Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema (GPIS)

GPIS