2019-01-16
Progimnazija

Emblema

Skaitliukas
PageRank
Atkurtai Lietuvai 100

Soc. tinklo parinktys
Progimnazijos svetainė:


Progimnazijos Facebook puslapis:


Korupcijos prevencija
Pranešk STT

Korupcijos prevencijos dokumentai

Psichologinė pagalba
Psichologinė pagalba
Informacija apie pedagoginės
psichologinės pagalbos teikimą


Klausk psichologo
Psichologinė pagalba
Tiesioginė psichologo
pagalba ir konsultavimas


SEU ir patyčių prevencija
Patyčių prevencijos programa

Socialinio ir emocinio ugdymo, patyčių ir smurto prevencijos programos progimnazijoje


„Už saugią Lietuvą“
Patyčių prevencijos programa

Nacionalinė socialinio saugumo kampanija
„Už saugią Lietuvą“


VK mokėjimo ir LRK pagrindų egzaminai
Egzaminai

Valstybinės kalbos mokėjimo ir Lietuvos Respublikos Konstitucijos pagrindų egzaminai


Perspėjimo sistema
Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema (GPIS)

GPIS


Lietuvos valstybės atkūrimo diena progimnazijoje

Vasario 15 dieną progimnazijos bendruomenė minėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Šią dieną plačiau domėtasi piliakalniais, ant kurių, kaip yra sakęs nepriklausomybės akto signataras Jonas Basanavičius, sutvirtėjo jo lietuviškumas, kurie yra tarsi mūsų valstybingumo tolimos ištakos. Tą dieną per dvi paskutines pamokas visi mokiniai turėjo daug veiklos. Jie kartu su klasių auklėtojais kūrė plakatus pagal iš anksto paskirtas temas (šeštokai – „Kodėl ir kaip statyti piliakalniai“, septintokai – „Piliakalniai Lietuvoje – kur, kokie“, aštuntokai – „Piliakalniai Zarasų rajone – kur, kokie“), kuriuos pristatė bendrame renginyje salėje ...

Rimutė Morozovienė, istorijos mokytoja, renginio koordinatorė
Mindaugo Vitkūno nuotraukos ir vaizdo įrašas
Miniatiūrų vainikas gimtinės galiūnui

Kūrybingiausieji progimnazijos mokiniai neįprastai pasveikino Stelmužės ąžuolą, pelniusį Lietuvos medžio titulą – Vasario 16-osios proga „nupynė“ jam vainiką iš sukurtų miniatiūrų. Mintį tokiai veiklai davė mūsų bičiuliai iš kito Lietuvos krašto – Druskininkų „Saulės“ pagrindinės mokyklos, inicijavę respublikinį miniatiūrų konkursą „Stelmužės ąžuolo paslaptis...“ ir pakvietę mus jame dalyvauti. Po kruopštaus kūrybinio darbo į Druskininkus iškeliavo net 36 miniatiūros! Nekantriai laukiame balandžio mėnesio, kuomet bus skelbiami konkurso rezultatai... Taip mokykla pasipuošė ąžuolo lapais su gražiausiomis miniatiūromis.

Kūrybinių darbų paroda „Miniatiūrų vainikas gimtinės galiūnui“ vyksta „Kalbos šnabždesių gatvėje“ II aukšte. Kviečiame apsilankyti!


Lietuvių kalbos mokytojų metodinės grupės informacija
Andželikos Vitkūnienės nuotraukos
Vyko tėvų susirinkimas

2017 metų vasario 13 dieną progimnazijoje vyko visuotinis tėvų susirinkimas. Progimnazijos direktorė pristatė 2016 metų progimnazijos veiklos ataskaitą: pasidžiaugė mokinių pasiekimais, nuveiktais darbais (kovo mėn. pradžioje veiklos ataskaita bus patalpinta svetainėje). Direktorė apžvelgė 2017 metų veiklos prioritetus, uždavinius bei pavasarį laukiančius darbus. Ji pakvietė tėvelius dažniau bendrauti, ateiti į mokyklą, kalbėtis, reikšti nuomonę gerinant ugdymo aplinką, o bendraujant su dalykų mokytojais domėtis vaikų ugdymosi pasiekimais.
Pranešimą apie progimnazijos ugdytinių aktualų amžiaus tarpsnį kalbėjo progimnazijos psichologė Aistė Lingienė. Ši tema – tėvų tarybos siūlymas planuojant susirinkimų temas. Nuskambėjo patarimai tėvams, mokytojams kaip ugdyti vaiką, nežeidžiant jo augančios asmenybės. Labai smagu, kad po susirinkimo tėveliai dėkojo už įdomų pranešimą. Psichologės pranešimą galite rasti po tekstu.
Po bendro susirinkimo salėje tėveliai išsivaikščiojo į klases, bendravo su klasių auklėtojais ir dalykų mokytojais.

Progimnazijos informacija
Kviečia „Svajonių mokykla“
„Svajonių mokykla“ – tai savaitgalinė mokykla 5-8 klasių moksleiviams ir jų tėveliams. Čia suteikiamos šiandieniniame pasaulyje naudingos žinios, kurių moksleiviai neturi galimybės gauti mokykloje. „Svajonių mokykla“ padės geriau pažinti save ir aplinkinius, atrasti vidines galias ir panaudoti metodus, leidžiančius pasitikėti savimi, nebijoti klaidų, lengviau ir greičiau mokytis ir visapusiškai tobulėti. Mokykloje sukurta aplinka smagiam ir kūrybingam laiko leidimui, praktiniam išgirstų žinių pritaikymui. Užsiėmimai vyksta kas antrą savaitgalį (dažniausiai šeštadienį) po 4 valandas (iš viso 32 valandos per semestrą). Išklausiusiems programą įteikiami apdovanojimai. Taip pat kiekvieną semestrą laukia siurprizas!Progimnazijos informacija parengta pagal www.svajoniumokykla.lt
Lydėjo sėkmė regiono konkurse

Vasario 11 dieną Utenos Krašuonos progimnazijoje įvyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso Utenos regiono etapas. Jame dalyvavo geriausi skaitovai iš Anykščių, Ukmergės, Utenos, Širvintų, Ignalinos, Švenčionių, Molėtų ir Zarasų rajonų bei Visagino miesto. Zarasų rajonui šiais metais atstovavo Eimantas Raštutis iš Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos (beje, jau trečią kartą iš eilės) ir Elzė Žemaitytė iš Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos (taip pat ne naujokė tokiuose konkursuose). Vertinimo komisijai, vadovaujamai Klaipėdos universiteto Menų akademijos Teatro katedros vedėjos, scenos kalbos pedagogės dr. Danutės Vaigauskaitės, tenka nemažas iššūkis – iš geriausių rajonuose skaitovų išrinkti visų geriausiuosius. Todėl kova vyksta išties įtempta...

Andželika Vitkūnienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja
Nuotraukos autorės
Pykčio maišelis, arba kaip atsikratyti pykčio

Ir vėl mūsų progimnazijoje apsilankė Zuikis (bibliotekininkė Liudmila Vaitavičienė) su pasiūlymu paklausyti jo skaitomos T.Korolainen knygos „Katulis ir pykčio maišelis“. Jaukiai susėdę 5a bei 5c klasių mokiniai, o vėliau ir priešmokyklinukai klausė pasakojimo apie tai, kaip pagrindinis knygos herojus Katulis smarkiai supykdavo vien dėl to, kad miegodamas sušildavo, atsikėlęs užsigaudavo, mama išvirdavo neskanios košės. Tuomet apspardydavo skalbinių dėžę, trinktelėdavo komodos stalčiais ir viską apipurkšdavo vandeniu. Ir kaip gi Katulis tvarkėsi su savo pykčiu? Ogi, sykį iš sandėliuko išlindo nykštukas ir davė Katuliui stebuklingą daiktą. O tas stebuklingas daiktas – pykčio maišelis. Kai Katulį apimdavo pyktis, jis tiesiog išpūsdavo pyktį į tą maišelį. Ir pyktis kaipmat išgaruodavo ...

Virginija Kukutienė, progimnazijos bibliotekos vedėja
Aistės Lingienės ir autorės nuotraukos
Papildomos atostogos

Vadovaujantis 2016-2017 m.m. ugdymo planu, skelbiamos papildomos atostogos priešmokyklinės grupės ir 5-ų klasių mokiniams. Atostogų pradžia 2017-02-13, atostogų pabaiga 2017-02-20. Po atostogų penktokams ir priešmokyklinukams pamokos prasideda 2017-02-21 (antradienį).

Papildoma Žiemos atostogų diena 6-8 klasių mokiniams skelbiama vasario 17 d. Po atostogų pamokos 6-8 klasių mokiniams prasideda 2017-02-20 (pirmadienį).

Smagių ir saugių atostogų.


Administracija
Direktorė
Aldona Navickienė

Aldona Navickienė

Gyvenimo aprašymas
(60 Kb, pdf)

Metų užduotys
(36 Kb, pdf)


Kontaktai (QR)
Progimnazijos kontaktai

Pamokų laikas

1. 08.00 - 08.45
2. 08.55 - 09.40
3. 10.00 - 10.45
4. 11.10 - 11.55
5. 12.05 - 12.50
6. 13.00 - 13.45
7. 13.55 - 14.40

Atnaujinta 2018-09-03

Tvarkaraščiai

5 klasės
6 klasės
7 klasės
8 klasės
Mokytojai
Konsultacijos
Neform. vaikų švietimas

Atnaujinta 2019-01-03

Pavėžėjimas
Autobusas
Maršrutų pakeitimai
nuo 2018 m. rugsėjo 7 d.


Atnaujinta 2018-09-06

Vaikų maitinimas
Progimnazijos valgyklos valgiaraštis

15 dienų perspektyviniai
valgyklos valgiaraščiai


Progimnazijos valgykla
(2,4 Mb, pdf)

Suvieko skyriaus valgykla
(2,5 Mb, pdf)


Vaikų maitinimo tvarkos aprašas
(195 Kb, pdf)


Atnaujinta 2018-11-08

Dienynas
TAMO dienynas

Prisijungimas


„Vyturys“
Elektroninių knygų biblioteka moksleiviams

Skaitmeninė elektroninių knygų biblioteka moksleiviams
„Vyturys“


Nuorodos

Zarasų švietimo centrasZarasų „Ąžuolo“ gimnazijaZarasų „Santarvės“ pradinė mokykla

Daugiau nuorodų ...