2018-07-23
Progimnazija

Emblema

Atkurtai Lietuvai 100

Skaitliukas
PageRank
Soc. tinklo parinktys
Progimnazijos svetainė:


Progimnazijos Facebook puslapis:


Kontaktai (QR)
Progimnazijos kontaktai

Psichologinė pagalba
Psichologinė pagalba
Informacija apie pedagoginės
psichologinės pagalbos teikimą


Klausk psichologo
Psichologinė pagalba
Tiesioginė psichologo
pagalba ir konsultavimas


Patyčių prevencija
Patyčių prevencijos programa

Patyčių ir smurto prevencijos programos progimnazijoje


VK mokėjimo ir LRK pagrindų egzaminai
Egzaminai

Valstybinės kalbos mokėjimo ir Lietuvos Respublikos Konstitucijos pagrindų egzaminai


Perspėjimo sistema
Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema (GPIS)

GPIS


Geriausiai lankančios klasės konkursas
Tęsiasi geriausiai lankančios klasės konkursas.

Vasario mėn. geriausiai lankanti klasė - 6a.
Sveikiname!


Progimnazijos informacija
Virginijos Kukutienės nuotrauka
Pergalė matematikų varžytuvėse

Jau tapo tradicija, kad kiekvienų metų pavasarį mūsų progimnazijos matematikų komanda vyksta į Uteną varžytis dėl akademiko Vytauto Statulevičiaus taurės. Šiemet kovo trečią dieną komandinės varžytuvės vyko 18-ą kartą, jose dalyvavo 18 komandų iš Aukštaitijos regiono. Mūsų mokyklai atstovavo penktokai Agnė Kazulėnaitė ir Armandas Stunžėnas, šeštokai Marija Dainytė ir Edas Šarkis, septintokai Jokūbas Matijošius ir Dominykas Černovas bei aštuntokai Elvinas Manačinas ir Akvilė Zajančkauskaitė. Mokinius lydėjo mokytoja Ramunė Šaltytė ...

Akvilė Zajančkauskaitė, 8c klasės mokinė
Jokūbo Matijošiaus nuotraukos
Puiki progimnazijos rankininkų pergalė
Lietuvos mokyklų žaidynių rankinio tarpzoninėse (pusfinalio) rungtynėse puikiai pasirodė progimnazijos rankininkai, įtikinamu rezultatu 32:14 (17:10) sutriuškinę Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos rankininkus. Rezultatyviausiai Zarasų komandoje žaidė Ernestas Bertašius, pelnęs 8 įvarčius. Pasiekusi pergalę pusfinalyje, progimnazijos vaikinų komanda pateko į finalinį varžybų etapą, kuris vyks birželio 2-3 d. Alytuje.
Sveikiname progimnazijos jaunuosius rankininkus ir jų trenerę mokytoją Daivą Kaladinskienę. Linkime sėkmės finale, prie garbingo 2016 metų Lietuvos čempionų titulo pridėti ir 2017 metų Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojų vardą.


Progimnazijos informacija
Arūno Zavacko ir Mindaugo Vitkūno nuotraukos
Baigėsi Lietuvių kalbos savaitė

Net devynias dienas trukusi baigėsi tradicinė – jau 12-oji – Lietuvių kalbos savaitė Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijoje. Šiais metais ji pavadinta „Paliesk kalbą rankomis“. Pripažinkime, juk kartais mūsų kalbai tarsi žmogui reikia paglostymo, šiltos užuovėjos, švelnaus stumtelėjimo skrydžiui ar priglaudimo. Ir mums patiems norisi paliesti jos žodžio grožį, garso skambesį ar unikalią raidę. Tik prisiliesdami prie jos pajuntame, suvokiame, pamilstame, nustembame ...

Andželika Vitkūnienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, renginio koordinatorė
Mindaugo Vitkūno nuotraukos
Vokiečių kalbos olimpiada

Vasario 27 dieną progimnazijoje vyko vokiečių kalbos olimpiada. Dėkojame dalyviams, džiaugiamės pasiekimais, sveikiname nugalėtojus:
Šeštokai:
1-oji vieta – Deimantė Jurevičiūtė, 6b kl. 2-oji vieta – Nedas Lukošiūnas, 6b kl. 3-oji vieta – Mangirdas Petkevičius, 6b kl.
Septintokai:
1-oji vieta – Jokūbas Matijošius, 7c kl. 2-oji vieta – Orinta Žulytė, 7c kl. 3-oji vieta – Ugnė Sinkevičiūtė, Aliona Kovalkova, 7c kl.
Aštuntokai:
1-oji vieta – Aurimas Sinkevičius, 8a kl. 2-oji vieta – Nikita Zimin, 8a kl. 3-oji vieta – Ingrida Dumbravaitė, Konstantinas Šabajevas, 8a kl.


Alė Putinienė, vokiečių kalbos mokytoja
Psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencija


Paauglystė – eksperimentavimo ir savęs ieškojimo metas. Būtent šiuo amžiaus tarpsniu iškyla didžiausia rizika psichoaktyvių medžiagų vartojimui.
Vasario 27 d. progimnazijos penktų klasių mokiniai dalyvavo psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencinėse pamokėlėse, kuriose didžiausias dėmesys buvo skiriamas rūkymui bei jo sukeliamoms psichologinėms, fiziologinėms ir socialinėms pasekmėms. Žiniomis per kūrybines ir teorines veiklas su mokiniais dalinosi Zarasų visuomenės sveikatos skyriaus specialistė Violeta Chažauskienė, o su administracinėmis atsakomybėmis mokinius supažindino Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnė veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja Rosita Gurskaja ...


Aistė Lingienė, progimnazijos psichologė
Nuotraukos autorės
Pažintis su Kaziu Bradūnu...

Kaip ir kiekvienais metais, mūsų mokyklos mokiniai važiavo į Vilniaus knygų mugę. Daugumai tai buvo tiesiog ekskursija, bet mums, Eimantui Raštučiui, Dianai Boriak, Šarūnei Šablinskaitei ir Emilijai Račkauskaitei, tai buvo ne tik paprastas apsilankymas Knygų mugėje. Mes važiavome pasiruošę skaityti poeto Kazio Bradūno eilėraščius (juos beveik mokėdami atmintinai). Mūsų lietuvių kalbos mokytoja Andželika Vitkūnienė mums pasiūlė dalyvauti poeto 100-ųjų metinių minėjime – jame skaityti Kazio Bradūno kūrybą drauge su kitų mokyklų mokiniais, studentais bei literatūrologais ...


Emilija Račkauskaitė, 7c klasės mokinė
Andželikos Vitkūnienės nuotraukos
Direktorė
Aldona Navickienė

Aldona Navickienė

Gyvenimo aprašymas
(60 Kb, pdf)

Metų užduotys
(36 Kb, pdf)


Prašymas
Prašymas priimti mokytis

Dienynas
TAMO dienynas

Prisijungimas


„Tu – ne vienas“
Tu – ne vienas

Zarasų jaunimo laikraštis
„Tu – ne vienas“

2018 liepa


„Vyturys“
Elektroninių knygų biblioteka moksleiviams

Skaitmeninė elektroninių knygų biblioteka moksleiviams
„Vyturys“


„Už saugią Lietuvą“
Patyčių prevencijos programa

Nacionalinė socialinio saugumo kampanija
„Už saugią Lietuvą“


Korupcijos prevencija
Pranešk STT
Nuorodos

Zarasų švietimo centrasZarasų „Ąžuolo“ gimnazijaZarasų „Santarvės“ pradinė mokykla

Daugiau nuorodų ...