2023-09-29
Palaikome kovojančią Ukrainą!

Slava Ukraini

Skaitliukas
PageRank
Ugdymo turinio atnaujinimas (UTA)
UTA

ES remiami projektai

Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis

Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis
Kokybės krepšelis

„Kokybės krepšelis“
Keturios gamtos stichijos mokinių pažangai

„Keturios gamtos stichijos mokinių pažangai“


LR ŠMSM remiami projektai

Fizinio aktyvumo aikštelės įrengimas

Fizinio aktyvumo aikštelės įrengimas


Edukacinų išvykų žemėlapis
Žemėlapis

Virtualus edukacinių išvykų ir pamokų „kitur ir kitaip“ žemėlapis

Tėvų linija

Tėvų linija

Tėvų linija


Psichologinė pagalba
Psichologinė pagalba
Informacija apie pedagoginės
psichologinės pagalbos teikimą


Klausk psichologo
Psichologinė pagalba
Tiesioginė psichologo
pagalba ir konsultavimas


SEU ir patyčių prevencija
Patyčių prevencijos programa

Socialinio ir emocinio ugdymo, patyčių ir smurto prevencijos programos progimnazijoje


Psichotropinių medžiagų vartojimo prevencija
Askritiskas.lt

http://askritiskas.lt


Rūkymo prevencija
Nerūkysiu.lt

http://nerukysiu.lt


Lietuviškos patriotinės dainos konkursas
Kovo 4 dieną mūsų progimnazijoje nuvilnijo lietuviškos patriotinės dainos konkursas. Šią patriotinės dainos šventę adresavome Ukrainai, kovojančiai už savo išlikimą už laisvę. Juk tai taip svarbu kiekvienai tautai – būti laisvai ir nepriklausomai.
Renginio iniciatoriai – muzikos mokytojai Diana Skvarčinskaitė ir Gražvydas Gasparavičius. Visos progimnazijos klasės nuoširdžiai ruošėsi šiam įvykiui: rinkosi dainas, mokėsi žodžius, dainavo, kūrė pasirodymo vizualizacijas. Į šią veiklą įsiliejo klasių auklėtojai. Visiems pavyko realizuoti savo sumanymus. Nuskambėjusios dainos nuskaidrino mūsų sielas ir mintis, pakylėjo dvasiškai.
Konkurso pertraukėlių metu vyko konkursas, kurį inicijavo istorijos mokytoja Rimutė Morozovienė. Naudodamiesi savo mobiliaisiais telefonais, mokiniai galėjo pasitikrinti savo žinias apie Lietuvos Nepriklausomybę bei lietuviškų patriotinių dainų žodžius. Dalyvių nuotaika buvo pakili, kupina sveiko azarto, o elektroninės viktorinos nugalėtojai apdovanoti prizais.
Konkurso komisija (mokytojai, tėveliai, mokiniai) vertino klasių pasirodymus (dainavimą, vizualizaciją). Konkurso nugalėtojos – 5c, 6a, 7a, 8c klasės iškovojo prizą – teisę savo klasės pasirodymą surengti progimnazijos koncerte, skirtame Lietuvos Valstybingumo atkūrimo ir Lietuvos Nepriklausomybės dienoms paminėti. Linkime jiems kūrybinės sėkmės. Dėkojame mokiniams ir mokytojams už meilę lietuviškai patriotinei dainai. O LIETUVA, LIETUVA, BŪK PER AMŽIUS LAISVA!


Aušra Pupeikienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, dainų konkurso vertinimo komisijos narė
Mindaugo Vitkūno nuotraukos
Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados Aukštaitijos regiono etapas
Vasario 23 d. įvyko IV Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados Aukštaitijos regiono etapas. Jis vyko nuotoliniu būdu.
5-6 klasių amžiaus grupėje iš viso dalyvavo 13 dalyvių iš 12 savivaldybių. Progimnazijai šioje amžiaus grupėje atstovavo 5c klasės mokinė Kornelija Trimonytė, 6b klasės mokinė Mildutė Kuosaitė, o taip pat penktokė Augustė Trivalaitė iš Salako ugdymo skyriaus.
7-8 klasių amžiaus grupėje iš viso dalyvavo 15 dalyvių taip pat iš 12 savivaldybių. Progimnazijai šioje amžiaus grupėje atstovavo 7c klasės mokinė Milena Semionovaitė, 7c klasės mokinė Paulina Samanytė, 8b klasės mokinė Kamilė Gimbickytė [...]


Diana Skvarčinskaitė, muzikos mokytoja
Dianos Skvarčinskaitės praktinių užduočių vaizdo įrašai
Pasivaikščiojimas eiliuotais brūzgynais
Zarasų viešojoje bibliotekoje vyko poezijos spektaklio-žygio „Brūzgynų eilės” premjera. Idėjos autorė ir režisierė Kristina Mauruševičiūtė pakvietė žiūrovą pasinerti į magišką gamtos pasaulį.
Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos 2a ir Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos 6c klasių moksleiviai vedini gamtos pasaulio entuziasto ir šiek tiek poeto Vaidoto (aktorius Artūras Dubaka) klajojo įsivaizduojamais miško brūzgynais. Patyriminio žygio metu moksleiviai aplankė įsimintiniausias miško vietas – seną ąžuolą, pievą, upės skardį, sodą, varlių pilną kūdrą. Klausėsi paukščių čiulbėjimo, vandens čiurlenimo, miško ošimo… net girdėjo ką kalba senas ąžuolas. Garsinės kelionės metu skambėjo gražiausios lietuvių poetų V. Bako, D. Gintalo, D. Čepauskaitės, A. A. Jonyno, V. Kukulo, M. Martinaičio ir A. Baranausko eilės.
Dėkojame visai kūrybinei grupei, kuri nustebino žiūrovą nauja, kitokia spektaklio forma, netikėtais techniniais ir meniniais sprendimais ir interpretacijomis. Spektaklio dramaturgė – Diana Gan, kompozitorius – Jokūbas Tulaba, scenografė – Lina Kynaitė, dailininkai – Žaneta Jasaitytė, Audrius Bartninkas, idėjos autorė ir režisierė – Kristina Mauruševičiūtė.


Inesa Dumbravienė, Zarasų viešosios bibliotekos atstovė ryšiams su visuomene
Nuotraukos autorės

Virtualus edukacinių išvykų žemėlapis

Projektas „Kokybės krepšelis“ pasipildė atliktu darbu: virtualiu progimnazijos edukacinių išvykų ir pamokų „kitur ir kitaip“ žemėlapiu. Aplankyti virtualų žemėlapį ir pasižvalgyti progimnazijos mokinių edukacijų kryptimis šalyje, rajone ir mieste galima paspaudus nuorodą progimnazijos svetainės skydelyje „Virtualus edukacinių išvykų ir pamokų „kitur ir kitaip“ žemėlapis“ arba adresu www.sirviomokykla.lt/zemelapis
Dėkojame progimnazijos dalykų mokytojams už suplanuotas išvykų ir edukacijų kryptis, o IT mokytojui Mindaugui Vitkūnui – už kūrybiškus techninius sprendimus įgyvendinant projektą.


Direktorė Aldona Navickienė
Sveikiname geriausiai besimokančius!
Siekdami pagerinti ugdymo/si kokybę, mokinių pasiekimus ir pažangą, 2022 metais vasario 9 dieną mokytojų tarybos posėdyje buvo analizuojami apibendrinamojo (pirmo pusmečio) mokinių pasiekimai ir pažanga. Džiaugiamės, kad mokiniai padarė pažangą, pagilino savo žinias, siekė sėkmės. Nuoširdžiai dėkojame už puikų darbą mokiniams, kurių mokymosi pasiekimai 2021-2022 m. m. pirmą pusmetį įvertinti aukštesniuoju lygiu.

Už puikų mokymąsi (pasiekimai įvertinti tik 10) dėkojame: Juditai Dainytei (5c), Saulai Rzezniczak (5c), Marijai Šipelytei (6a), Kristinai Kazakevičiūtei (8c).

Už labai gerą mokymąsi (pasiekimai įvertinti 9-10) dėkojame: Beatričei Abramavičiūtei (5c), Dominykui Andrejevui (5c), Juliui Ledzinskui (5c), Vitai Saulytei (5c), Adelijai Bulyginaitei (6a), Evitai Jurevičiūtei (6a), Paulinai Maldauskaitei (6a), Simui Novodvorskui (6a), Mildutei Kuosaitei (6b), Godai Kasparavičiūtei (6c), Lėjai Zajančkauskaitei (7a), Augustinui Pupeliui (7a), Lianai Angelinai Morozovai (7b), Tajai Mickevičiūtei (8b), Adrijai Augulytei (8c), Nedai Novičenko (8c).

Visiems linkime sėkmės antrajame pusmetyje.


Gintautas Kerpiškis, direktorės pavaduotojas ugdymui
Rajono mokinių meninio skaitymo konkurse

Įvyko rajono mokinių meninio skaitymo konkursas. Neįprastai (nuotoliu) vykusiame rajono mokinių meninio skaitymo konkurse paskelbti nugalėtojai. Smagu pasveikinti puikiai pasirodžiusius mūsų progimnazijos skaitovus.
1 vieta – Neda Novičenko (8c), 2 vieta – Eimantas Popovas (8c), 3 vieta – Paulina Maldauskaitė (6a) ir Kamilė Gimbickytė (8b).
Sveikiname geriausius rajono skaitovus. Dėkojame visiems konkurso dalyviams ir mokinius ruošusioms mokytojoms Andželikai Vitkūnienei ir Vilmai Valainienei. Linkime Nedai Novičenko sėkmės regiono etape!
Progimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų metodinės grupės informacija
Andželikos Vitkūnienės nuotraukos
Progimnazijoje įvedamas infekcijų plitimą ribojantis režimas (IPRR)
Vadovaujantis Sveikatos apsaugos ministerijos ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos parengtais kriterijais dėl užkrečiamų ligų (COVID-19, gripo ir kitų ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų) plitimo valdymo Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijoje kasdien stebint testavimo rezultatus ir šeimų sergamumo rezultatus nuo vasario 4 d. iki 11 d. skelbiamas infekcijų plitimą ribojantis režimas (IPRR). Tai yra, iki žiemos atostogų ugdymo procesas visoms klasėms organizuojamas nuotoliniu būdu.

Progimnazijos informacija
Direktorė
Aldona Navickienė

Aldona Navickienė

Gyvenimo aprašymas

Metų užduotys

Darbo laikas


Pamokų laikas

1. 08.00 - 08.45
2. 08.55 - 09.40
3. 09.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.45 - 14.30

Atnaujinta 2023-08-31

Tvarkaraščiai

5 klasės
6 klasės
7 klasės
8 klasės
Mokytojai
Visos klasės
Konsultacijos
Neform. vaikų švietimas
Klasės valandėlės

Atnaujinta 2023-09-25

Pavėžėjimas
Autobusas
Maršrutų pakeitimai
2023-2024 m. m. (tikslinami)


Atnaujinta 2023-09-14

Vaikų maitinimas
Progimnazijos valgyklos valgiaraštis

15 dienų perspektyviniai
valgyklos valgiaraščiai
(7,5 Mb, pdf)

Vaikų maitinimo tvarkos aprašas
(195 Kb, pdf)

Įsakymas dėl antkainio
(40 Kb, pdf)


Atnaujinta 2023-09-26

Dienynas
TAMO dienynas

Prisijungimas


Bevielis tinklas
Bevielis progimnazijos tinklas (WiFi)

Bevielis progimnazijos tinklas (Wi-Fi)


Microsoft sertifikatas

Microsoft

Progimnazija yra „Microsoft“ sertifikuota
švietimo institucija

Prisijungti prie paskyros


„Vyturys“
Elektroninių knygų biblioteka moksleiviams

Skaitmeninė elektroninių knygų biblioteka moksleiviams
„Vyturys“


Nuorodos

Zarasų švietimo centrasZarasų „Ąžuolo“ gimnazijaZarasų „Santarvės“ pradinė mokykla

Daugiau nuorodų ...

Korupcijos prevencija
Pranešk STT

Korupcijos prevencijos dokumentai