2018-06-24
Progimnazija

Emblema

Atkurtai Lietuvai 100

Skaitliukas
PageRank
Soc. tinklo parinktys
Progimnazijos svetainė:


Progimnazijos Facebook puslapis:


Kontaktai (QR)
Progimnazijos kontaktai

Psichologinė pagalba
Psichologinė pagalba
Informacija apie pedagoginės
psichologinės pagalbos teikimą


Klausk psichologo
Psichologinė pagalba
Tiesioginė psichologo
pagalba ir konsultavimas


Patyčių prevencija
Patyčių prevencijos programa

Patyčių ir smurto prevencijos programos progimnazijoje


VK mokėjimo ir LRK pagrindų egzaminai
Egzaminai

Valstybinės kalbos mokėjimo ir Lietuvos Respublikos Konstitucijos pagrindų egzaminai


Perspėjimo sistema
Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema (GPIS)

GPIS


Keliaujanti gyvenimo įgūdžių ugdymo stovykla „Voratinklis“

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras 2017 m. birželio 15-17 d. kviečia 6-8 klasių mokinius turiningai ir aktyviai praleisti tris vasaros atostogų dienas organizuojamoje nemokamoje gyvenimo įgūdžių ugdymo stovykloje „Voratinklis“.
Norintys dalyvauti stovyklos veikloje iki šių metų gegužės 25 d. turi užsiregistruoti pas progimnazijos psichologę Aistę Lingienę (3-02 kab.). Dalyvių skaičius ribotas iki 30 mokinių – tad paskubėkite.

Parsisiųsti stovyklos programą (60 Kb, pdf).
Parsisiųsti stovyklos afišą (244 Kb, pdf).

Aistė Lingienė, progimnazijos psichologė
Apklausa

Zarasų rajono savivaldybės administracija atlieka anoniminį vartotojų pasitenkinimo Zarasų rajono švietimo viešosiomis paslaugomis tyrimą. Tyrimo duomenys bus naudojami įgyvendinant Zarasų rajono savivaldybės administracijos projektą pagal finansavimo priemonę „Paslaugų ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas savivaldybėse“. Tyrimo tikslinė grupė – išoriniai paslaugų vartotojai: Zarasų rajono savivaldybės gyventojai, interesantai ir mokinių tėvai.

Prašome atsakyti klausimyne pateiktus klausimus. Atsakydami į klausimus nurodykite atsakymą/-us pagal pateiktus vertinimo kriterijus.

Klausimyną rasite čia.


Progimnazijos informacija
Integruota lietuvių kalbos ir istorijos pamoka
Gegužės 2-osios dienos rytą mūsų mokyklos 8 klasių mokiniai ir mokytojai keliavo į Juknėnus, į brolių Miškinių literatūrinę-etnografinę sodybą. Ten vyko integruota lietuvių kalbos ir istorijos pamoka, kurios tema: Antano ir Motiejaus gyvenimo vingiai ir spaudos draudimo laikmečio mokykla.
Šią pamoką sumanė mokytojos Aušra Pupeikienė, Vilma Valainienė ir Gintarė Trukanienė. 8c klasės mokiniai parengė referatus apie poeto A.Miškinio gyvenimą ir kūrybą, kuriuos pristatė šios sodybos klėtyje vykusioje spaudos draudimo metų mokyklos pamokoje, kurią vedė šios sodybos direktorė Rimanta Gaidienė. 8a ir 8b klasių mokiniai skaitė ir analizavo rato metodu A.Miškinio tremtyje parašytą eilėraštį „Dukterytužėlė ir motynėlytė“ ...


Aušra Pupeikienė, lietuvių kalbos mokytoja
Gintarės Trukanienės nuotraukos
Sveikatingumo savaitė progimnazijoje

„Sveikata dar ne viskas, tačiau be sveikatos viskas – niekas“ (Sokratas).
Įpusėjus pavasariui, šių metų balandžio 24-28 dienomis, progimnazijoje vyko sveikatingumo savaitė „Kūno, proto ir jausmų darna – moksleivio sveikatos ugdymo (si) pagrindas“, kurios pagrindinis tikslas – atkreipti progimnazijos moksleivių, mokytojų dėmesį į sveiką gyvenseną, plėsti žinias apie sveikatos stiprinimo būdus, propaguoti fizinį aktyvumą ir psichologinį atsparumą. Prevencinės savaitės metu, kiekvieną dieną mokinių laukė skirtingos veiklos.


Aistė Lingienė, progimnazijos psichologė, sveikatingumo savaitės koordinatorė
Nuotraukos autorės
Vaikų knygų dienos
Šią savaitę mūsų progimnazijoje vyko Vaikų knygų dienos. Kadangi dabar „ant bangos“ „Knygomūšiai“, tad jų vyko net du. Viename susirungė rajono 6-7 klasių mokinių raštingumo dalyviai iš kitų rajono mokyklų, o antrame – mūsų penktokų keturios komandos. 5a klasės komanda „Širviukai“, 5b klasės – „Riešutėliai“, 5c klasės – „Tulpė“ ir 5d klasės – „Žinių virusas“ atliko net devynias užduotis. Komandos turėjo atspėti kūrinio autorių ir pavadinimą, sudėlioti, suklijuoti poeto portretą ir išvardinti keletą jo kūrinių, sukurti eilėraštį, „suverti“ žodžių vėrinėlį. Jėgas išbandė ir komandų kapitonai. Varžytuvės vyko permainingai, įtemptai, nuotaikingai ir labai draugiškai. Labai smagu, kad pertraukėlių metu, kol komisijos narės mokytojos Jūratė Gudavičienė, Virginija Triponienė ir bibliotekos vedėja Virginija Kukutienė skaičiuodavo tarpinius balus, komandos narius bei sirgalius gražiomis dainomis linksmino dainininkai Ieva, Miglė, Rugilė ir Tautrimas. Kol buvo skaičiuojami galutiniai rezultatai, „Knygomūšiui“ vadovavusi skaityklos vedėja Birutė Graužinienė pakvietė į sceną visų klasių jungtinę šokėjų grupę ...

Virginija Kukutienė, progimnazijos bibliotekos vedėja
Jūratės Mardosienės ir autorės nuotraukos
Neįtikėtina diena Druskininkuose

Balandžio 27 dieną mes, grupelė progimnazijos mokinių, buvome priversti keltis anksti – pusę penkių ryto, nes laukė įdomi ir nuotykių pilna diena. Važiavome į Druskininkus. Turėjome pagrindinį tikslą – gauti apdovanojimus už puikiai parašytas miniatiūras apie Stelmužės ąžuolą. Be to, laukė ir kitos pramogos.
Respublikiniame miniatiūrų konkurse „Stelmužės ąžuolo paslaptis...“ zarasiškiams tikrai puikiai sekėsi – iš 70-ies konkursui pateiktų darbų net 5-iems pavyko nugalėti! Nuvykę į šventiškai išpuoštą Druskininkų „Saulės“ pagrindinę mokyklą, 5-6 klasių mokinių grupėje sveikinome mūsų progimnazijos mokinį Igną Aleksandravičių (mokytoja Vilma Valainienė), užėmusį antrąją vietą. Taip pat džiaugėmės ir Andželika Bucevičiūte, kuri konkurse užėmė trečiąją vietą (jos mokytoja taip pat Vilma Valainienė). 7-8 klasių grupėje respublikiniame konkurse pirmąja vieta mus džiugino Emilija Račkauskaitė (jos mokytoja Andželika Vitkūnienė), o trečiąją vietą užėmė Elvinas Manačinas (mokytoja Vilma Valainienė) ...


Eimantas Raštutis, Emilija Račkauskaitė, 7c klasės mokiniai
Andželikos Vitkūnienės nuotraukos ir vaizdo įrašas
Integruotų veiklų projektas „QR kodas“

Brūkšninį kodą, ko gero, žino visi – juo žymimos prekės prekybos centruose, įvairūs kroviniai, bagažas, siuntos. Tai padeda greičiau identifikuoti svarbią informaciją apie objektą, pavyzdžiui, prekės kainą ir kt.
QR kodas, arba greito atsakymo kodas, (angl. Quick Response Code) – naujos kartos dviejų dimensijų brūkšninis kodas, 1994 m. sukurtas korporacijoje „Denso-Wave“. Tai yra optinė etiketė, sudaryta iš juodų kvadratų, išdėstytų kvadratiniame tinkle ant balto fono. QR kodu gali būti užšifruotas žymiai didesnis informacijos kiekis, negu brūkšniniu kodu. Tai gali būti tekstinė ar grafinė informacija, internetinė nuoroda ar bet kokia kita informacija, kurią QR skeneriai (išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai ir kt. įrenginiai) greitai ir nesunkiai gali nuskaityti ir iššifruoti ...


Mindaugas Vitkūnas, informacinių technologijų mokytojas, projekto sumanytojas ir koordinatorius
Direktorė
Aldona Navickienė

Aldona Navickienė

Gyvenimo aprašymas
(60 Kb, pdf)

Metų užduotys
(36 Kb, pdf)


Prašymas
Prašymas priimti mokytis

Dienynas
TAMO dienynas

Prisijungimas


„Tu – ne vienas“
Tu – ne vienas

Zarasų jaunimo laikraštis
„Tu – ne vienas“

2018 birzelis


„Vyturys“
Elektroninių knygų biblioteka moksleiviams

Skaitmeninė elektroninių knygų biblioteka moksleiviams
„Vyturys“


„Už saugią Lietuvą“
Patyčių prevencijos programa

Nacionalinė socialinio saugumo kampanija
„Už saugią Lietuvą“


Korupcijos prevencija
Pranešk STT
Nuorodos

Zarasų švietimo centrasZarasų „Ąžuolo“ gimnazijaZarasų „Santarvės“ pradinė mokykla

Daugiau nuorodų ...