2024-06-23
Palaikome kovojančią Ukrainą!

Slava Ukraini

Skaitliukas


ES remiami projektai

Tūkstantmečio mokyklos II

„Tūkstantmečio mokyklos II“
Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis

Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis
Kokybės krepšelis

„Kokybės krepšelis“
Keturios gamtos stichijos mokinių pažangai

„Keturios gamtos stichijos mokinių pažangai“


LR ŠMSM remiami projektai

Fizinio aktyvumo aikštelės įrengimas

Fizinio aktyvumo aikštelės įrengimas


Ugdymo turinio atnaujinimas (UTA)
UTA

Edukacinų išvykų žemėlapis
Žemėlapis

Virtualus edukacinių išvykų ir pamokų „kitur ir kitaip“ žemėlapis

Tėvų linija

Tėvų linija

Tėvų linija


Psichologinė pagalba
Psichologinė pagalba
Informacija apie pedagoginės
psichologinės pagalbos teikimą


Klausk psichologo
Psichologinė pagalba
Tiesioginė psichologo
pagalba ir konsultavimas


SEU ir patyčių prevencija
Patyčių prevencijos programa

Socialinio ir emocinio ugdymo, patyčių ir smurto prevencijos programos progimnazijoje


Psichotropinių medžiagų vartojimo prevencija
Askritiskas.lt

http://askritiskas.lt


Rūkymo prevencija
Nerūkysiu.lt

http://nerukysiu.lt


Konkursas „Susiūtos eilės Lietuvai“

Respublikiniame 5-8 klasių mokinių išbraukymo eilėraščių konkurse „Susiūtos eilės Lietuvai“, kurį organizuoja Šiaulių Ragainės progimnazija, 7-8 klasių mokinių grupėje dalyvauja per 80 jaunųjų kūrėjų. Tarp jų ir šeši mūsų mokyklos mokiniai: Adelija Bulyginaitė (7a), Evita Jurevičiūtė (7a), Paulina Maldauskaitė (7a), Mija Cibulskytė (8a), Augustinas Pupelis (8a), Lėja Zajančkauskaitė (8a). Kviečiu susipažinti su visų dalyvių darbais šiuo adresu (https://www.facebook.com/ragainesprog). Palaikykime mūsų progimnazijos kūrėjus bei kitus įdomiausių darbų autorius. Facebook paskyroje daugiausia patiktukų („Like“) surinkusiam dalyviui bus skirta žiūrovų simpatijos nominacija. Darbų vertinimas vyksta iki kovo 9 dienos. Pasidžiaukime mūsų jaunųjų kūrėjų darbais, skirtais Lietuvai.

Vilma Valainienė, lietuvių kalbos mokytoja
Šalies mokinių muzikos olimpiadoje
Jau XI kartą per visą Lietuvą nuvilnijo mokinių muzikos olimpiada.
Vasario 10 dieną, susumavus balus po įvykusios Zarasų rajono olimpiados etapo, į šalies etapą buvo deleguotos dvi mokinės – I amžiaus kategorijos (5-8 kl.) mūsų progimnazijos septintokė Marija Šipelytė ir II amžiaus kategorijos (9-12 kl.) Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos vienuoliktokė Airinga Šapalaitė. Abi mokines olimpiadai parengė muzikos mokytojas ekspertas Gražvydas Gasparavičius.
Kovo 4 dieną rajonų ir zoninių etapų nugalėtojus olimpiados organizatoriai sukvietė į šalies etapą Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakultetą. Muzikos olimpiados tikslas yra skatinti mokinių muzikinę kūrybinę raišką. Jos metu mokiniai atlieka 4 užduotis: atlieka muzikos žinių tikrinimo testą; skaito muzikos raštą iš lapo (solfedžiuoja, ritmuoja); dainuoja pasirinktą dainą; pristato originalią kompoziciją.
Zarasiškes mokinių muzikos olimpiados šalies etape lydėjo sėkmė – Marijos atlikta pasirinkta daina buvo įvertinta pagyrimo raštu už geriausiai atliktą dainą. Na, o Airinga pasidabino bronzos medaliu (III vieta).


Diana Skvarčinskaitė, muzikos mokytoja
Nuotraukos autorės
Nuskambėjo konkurso „Tramtatulis“ rajoninis ratas

Kovo 3 dieną Zarasų kultūros centre įvyko rajoninis vaikų ir moksleivių liaudies atlikėjų konkurso „Tramtatulis“ ratas. Šiuo konkursu siekiama skatinti jaunąją kartą domėtis savo krašto tradicine kultūra, skleisti liaudies kūrybą, ugdyti jaunuosius folkloro atlikėjus (dainininkus, muzikantus, pasakotojus).
Dalyvauti rajoniniame ture užsiregistravo 19 visų amžiaus kategorijų dalyviai iš miesto bei rajono nuo 6 iki 19 metų. 3 dalyvius, solistus palaužė liga, tad pasirodė 16 įvairių sudėčių dalyviai. Visus dalyvius paruošė trys mokytojos [...]Diana Skvarčinskaitė, progimnazijos folkloro ansamblio „Beržynėlis“ mokytoja
Eriko Černovo nuotraukos
Tyrinėjome emocijas ir spalvas
Emocijos, jausmai – neatsiejami mūsų gyvenimo palydovai. Tačiau suvokti bei verbaliai reikšti savo emocijas sugebame ne visada ir nevisi... Tačiau kalbėti apie jausmus, emocijas galime ir kitaip – per spalvų pasaulį. Pirmieji bilietą į savo vidinį jausmų/spalvų pasaulį įsigijo 5c klasės mokiniai drauge su savo klasės auklėtoja Evelina Kisieliene.
Integruotos klasės valandėlės metu, mokiniai drauge su progimnazijos psichologe ir klasės auklėtoja piešdami ant vandens, pieno ir kitaip eksperimentuodami spalvomis, bandė perteikti savo vyraujančias emocijas, priskirti joms norimą spalvą, formą, išraišką.
Užsiėmimų metų vyravo nuostata, kad visi jausmai, kuriuos jaučiame yra svarbūs ir reikalingi, svarbu juos atpažinti ir tinkamai išreikšti.


Evelina Kisielienė, dailės mokytoja
Nuotraukos autorės

Etninės kultūros olimpiados regiono etape

Vasario 27 dieną Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje įvyko V-osios Etninės kultūros olimpiados Aukštaitijos etnografinio regiono etapas. Šia olimpiada siekiama ugdyti brandžią, visapusiškai išprususią, tautiškai ir pilietiškai susivokusią asmenybę, gebančią puoselėti, saugoti, išreikšti ir perduoti kitiems prigimtines (etnines) ir pasaulio kultūrų vertybes. Zarasams olimpiadoje atstovavo 5-6 klasių progimnazijos mokinės, kurios dalyvauja progimnazijos ar kituose folkloro ansambliuose: [...]

Diana Skvarčinskaitė, progimnazijos folkloro ansamblio „Beržynėlis“ vadovė
Olimpiados dalyvių nuotraukos
Neeilinė diena progimnazijoje
Vasario 24 dieną sukako vieneri metai, kai Rusija pradėjo agresyvų karą Ukrainoje. Prisimenant šią sukaktį progimnazijoje vyko per atostogas buvusios Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 105 metinių paminėjimas. Šią dieną mokykloje lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo narys, NATO - Ukrainos Parlamentinės Tarybos bendrapirmininkas Audronis Ažubalis. Progimnazijos direktorė Aldona Navickienė priminė sukakčių poveikį žmonių gyvenimui, pakvietė sugiedoti Lietuvos ir Ukrainos himnus. Tada Seimo narys A. Ažubalis supažindino su karo užkulisiais, pateikė įžvalgas apie tai, kaip karas pakeitė pasaulį, uždavinėjo klausimus ir mokiniams. Po to vyko visų klasių mokinių komandų protmūšis iš naujųjų laikų Lietuvos istorijos, kurį vedė istorijos mokytojos Gintarė Trukanienė ir Rimutė Morozovienė. Geriausias žinias pademonstravo 7a klasės mokinių penketukas, jiems atiteko saldusis prizas. Renginio metu susirinkusius džiugino progimnazijos etnografinės grupės mergaičių, vadovaujamų mokytojos Dianos Skvarčinskaitės, atliekamos sutartinės, grojimas liaudies instrumentais.

Progimnazijos socialinių mokslų mokytojų metodinės grupės informacija
Rimutės Morozovienės nuotraukos
Vilniaus knygų mugėje
Vasario 23-oji buvo labai puiki diena. Mes, 7a, 8a, 8b, 8c klasių mokiniai su mokytojomis Vilma Valainiene ir Rasa Zaleckiene, važiavome į Vilniaus knygų mugę, kuri vyko didžiausiame Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO. Šiųmetės knygų mugės šūkis: „700 eilučių laisvei“. Visi turėjome progą aplankyti net penkias sales: 1-oji ir 2-oji – muzikos salės, 3-oji – akademinės ir specializuotos literatūros bei užsienio dalyvių salė, 4-oji – jaunųjų skaitytojų salė, 5-oji – grožinės ir specializuotos literatūros salė. Muzikos salėse galėjome susipažinti ir pabendrauti su garsiais dainininkais ir muzikantais, „mūsų žvaigždutėmis“: Justinu Jaručiu, Vidu Bareikiu, Sauliumi Urbonavičiumi-Samu [...]

Marija Šipelytė, 7a klasės mokinė
Vilmos Valainienės nuotraukos
Direktorė
Aldona Navickienė

Aldona Navickienė

Gyvenimo aprašymas

Metų užduotys

Darbo laikas


Pamokų laikas

1. 08.00 - 08.45
2. 08.55 - 09.40
3. 09.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.45 - 14.30

Atnaujinta 2023-08-31

Tvarkaraščiai

5 klasės
6 klasės
7 klasės
8 klasės
Mokytojai
Visos klasės
Konsultacijos
Neform. vaikų švietimas
Klasės valandėlės

Atnaujinta 2023-09-25

Pavėžėjimas
Autobusas
Maršrutų pakeitimai
2023-2024 m. m.


Atnaujinta 2024-01-31

Vaikų maitinimas
Progimnazijos valgyklos valgiaraštis

15 dienų perspektyviniai
valgyklos valgiaraščiai
(6,9 Mb, pdf)

Vaikų maitinimo tvarkos aprašas
(195 Kb, pdf)

Įsakymas dėl antkainio
(40 Kb, pdf)

Dėl atsiskaitymo valgykloje
(256 Kb, pdf)

TAMO piniginės instrukcija
(364 Kb, pdf)


Atnaujinta 2024-02-21

Dienynas
TAMO dienynas

Prisijungimas


Bevielis tinklas
Bevielis progimnazijos tinklas (WiFi)

Bevielis progimnazijos tinklas (Wi-Fi)


Microsoft sertifikatas

Microsoft

Progimnazija yra „Microsoft“ sertifikuota
švietimo institucija

Prisijungti prie paskyros


Pilietiškumo mokykla
PM

„Vyturys“
Elektroninių knygų biblioteka moksleiviams

Skaitmeninė elektroninių knygų biblioteka moksleiviams
„Vyturys“


Nuorodos

Zarasų švietimo centrasZarasų „Ąžuolo“ gimnazijaZarasų „Santarvės“ pradinė mokykla

Daugiau nuorodų ...

Korupcijos prevencija
Pranešk STT

Korupcijos prevencijos dokumentai