2018-04-24
Progimnazija

Emblema

Kviečiame paremti

Skirkite mūsų progimnazijai 2% savo pajamų mokesčio. Ačiū.

Atkurtai Lietuvai 100

Skaitliukas
PageRank
Soc. tinklo parinktys
Progimnazijos svetainė:


Progimnazijos Facebook puslapis:


Kontaktai (QR)
Progimnazijos kontaktai

Psichologinė pagalba
Psichologinė pagalba
Informacija apie pedagoginės
psichologinės pagalbos teikimą


Klausk psichologo
Psichologinė pagalba
Tiesioginė psichologo
pagalba ir konsultavimas


„Už saugią Lietuvą“
Patyčių prevencijos programa

Nacionalinė socialinio saugumo kampanija
„Už saugią Lietuvą“


Patyčių prevencija
Patyčių prevencijos programa

Patyčių ir smurto prevencijos programos progimnazijoje


VK mokėjimo ir LRK pagrindų egzaminai
Egzaminai

Valstybinės kalbos mokėjimo ir Lietuvos Respublikos Konstitucijos pagrindų egzaminai


Klasės valandėlėje – svečiai iš Zarasų urėdijos
Gegužės 9 dieną 6b klasės valandėlėje lankėsi du Zarasų urėdijos girininkai – Tomas Kokanka (Gražutės girininkas) ir Viktorija Marcinkevičiūtė (Smalvų girininkė). Juos čia pakvietė klasės mokinės Deimantės tėtė – Zarasų urėdijos urėdas Rimantas Jurevičius, su kuriuo klasė palaiko glaudžius ryšius. Prieš mėnesį klasės mokiniai kartu su urėdu ir Gražutės girininku sodino mišką – per keletą valandų pasodino 1000 pušelių ir šią akciją skyrė artėjančiam Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui ...

Rimutė Morozovienė, 6b klasės auklėtoja
Nuotraukos autorės
Progimnazijos penktokai „Mažojo diktanto“ konkurse

Gražų gegužės 6-osios rytą, šeštadienį, mes, 5c klasės mokiniai Airinga Šapalaitė, Eimantas Darčanovas ir mūsų lietuvių kalbos mokytoja Andželika Vitkūnienė, važiavome į nacionalinį mokinių raštingumo konkursą „Mažasis diktantas“. Jį rengia nevalstybinė Vilniaus progimnazija „MAGIS“, Lietuvos edukologijos universiteto Humanitariniu fakultetu bei Valstybine lietuvių kalbos komisija.
Diktantą rašėme Vilniuje Lietuvos edukologijos universiteto auditorijoje. Nepaisant to, jog šįkart ne itin puikiai sekėsi, diena buvo smagi bei prasminga. Diktantą rašėme apie valandą. Iš pradžių, mano ir Eimanto nuomone, diktantas pasirodė lengvas: jokių ypatingų žodžių, tiesioginės kalbos, bet... Buvo nelengva atskirti, kur dėti kablelį ar kitą skyrybos ženklą ...


Airinga Šapalaitė, 5c klasės mokinė
Andželikos Vitkūnienės nuotraukos
Keliaujanti gyvenimo įgūdžių ugdymo stovykla „Voratinklis“

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras 2017 m. birželio 15-17 d. kviečia 6-8 klasių mokinius turiningai ir aktyviai praleisti tris vasaros atostogų dienas organizuojamoje nemokamoje gyvenimo įgūdžių ugdymo stovykloje „Voratinklis“.
Norintys dalyvauti stovyklos veikloje iki šių metų gegužės 25 d. turi užsiregistruoti pas progimnazijos psichologę Aistę Lingienę (3-02 kab.). Dalyvių skaičius ribotas iki 30 mokinių – tad paskubėkite.

Parsisiųsti stovyklos programą (60 Kb, pdf).
Parsisiųsti stovyklos afišą (244 Kb, pdf).

Aistė Lingienė, progimnazijos psichologė
Apklausa

Zarasų rajono savivaldybės administracija atlieka anoniminį vartotojų pasitenkinimo Zarasų rajono švietimo viešosiomis paslaugomis tyrimą. Tyrimo duomenys bus naudojami įgyvendinant Zarasų rajono savivaldybės administracijos projektą pagal finansavimo priemonę „Paslaugų ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas savivaldybėse“. Tyrimo tikslinė grupė – išoriniai paslaugų vartotojai: Zarasų rajono savivaldybės gyventojai, interesantai ir mokinių tėvai.

Prašome atsakyti klausimyne pateiktus klausimus. Atsakydami į klausimus nurodykite atsakymą/-us pagal pateiktus vertinimo kriterijus.

Klausimyną rasite čia.


Progimnazijos informacija
Integruota lietuvių kalbos ir istorijos pamoka
Gegužės 2-osios dienos rytą mūsų mokyklos 8 klasių mokiniai ir mokytojai keliavo į Juknėnus, į brolių Miškinių literatūrinę-etnografinę sodybą. Ten vyko integruota lietuvių kalbos ir istorijos pamoka, kurios tema: Antano ir Motiejaus gyvenimo vingiai ir spaudos draudimo laikmečio mokykla.
Šią pamoką sumanė mokytojos Aušra Pupeikienė, Vilma Valainienė ir Gintarė Trukanienė. 8c klasės mokiniai parengė referatus apie poeto A.Miškinio gyvenimą ir kūrybą, kuriuos pristatė šios sodybos klėtyje vykusioje spaudos draudimo metų mokyklos pamokoje, kurią vedė šios sodybos direktorė Rimanta Gaidienė. 8a ir 8b klasių mokiniai skaitė ir analizavo rato metodu A.Miškinio tremtyje parašytą eilėraštį „Dukterytužėlė ir motynėlytė“ ...


Aušra Pupeikienė, lietuvių kalbos mokytoja
Gintarės Trukanienės nuotraukos
Sveikatingumo savaitė progimnazijoje

„Sveikata dar ne viskas, tačiau be sveikatos viskas – niekas“ (Sokratas).
Įpusėjus pavasariui, šių metų balandžio 24-28 dienomis, progimnazijoje vyko sveikatingumo savaitė „Kūno, proto ir jausmų darna – moksleivio sveikatos ugdymo (si) pagrindas“, kurios pagrindinis tikslas – atkreipti progimnazijos moksleivių, mokytojų dėmesį į sveiką gyvenseną, plėsti žinias apie sveikatos stiprinimo būdus, propaguoti fizinį aktyvumą ir psichologinį atsparumą. Prevencinės savaitės metu, kiekvieną dieną mokinių laukė skirtingos veiklos.


Aistė Lingienė, progimnazijos psichologė, sveikatingumo savaitės koordinatorė
Nuotraukos autorės
Vaikų knygų dienos
Šią savaitę mūsų progimnazijoje vyko Vaikų knygų dienos. Kadangi dabar „ant bangos“ „Knygomūšiai“, tad jų vyko net du. Viename susirungė rajono 6-7 klasių mokinių raštingumo dalyviai iš kitų rajono mokyklų, o antrame – mūsų penktokų keturios komandos. 5a klasės komanda „Širviukai“, 5b klasės – „Riešutėliai“, 5c klasės – „Tulpė“ ir 5d klasės – „Žinių virusas“ atliko net devynias užduotis. Komandos turėjo atspėti kūrinio autorių ir pavadinimą, sudėlioti, suklijuoti poeto portretą ir išvardinti keletą jo kūrinių, sukurti eilėraštį, „suverti“ žodžių vėrinėlį. Jėgas išbandė ir komandų kapitonai. Varžytuvės vyko permainingai, įtemptai, nuotaikingai ir labai draugiškai. Labai smagu, kad pertraukėlių metu, kol komisijos narės mokytojos Jūratė Gudavičienė, Virginija Triponienė ir bibliotekos vedėja Virginija Kukutienė skaičiuodavo tarpinius balus, komandos narius bei sirgalius gražiomis dainomis linksmino dainininkai Ieva, Miglė, Rugilė ir Tautrimas. Kol buvo skaičiuojami galutiniai rezultatai, „Knygomūšiui“ vadovavusi skaityklos vedėja Birutė Graužinienė pakvietė į sceną visų klasių jungtinę šokėjų grupę ...

Virginija Kukutienė, progimnazijos bibliotekos vedėja
Jūratės Mardosienės ir autorės nuotraukos
Direktorė
Aldona Navickienė

Aldona Navickienė
Gyvenimo aprašymas
(60 Kb, pdf)


Pamokų laikas

1. 08.00 - 08.45
2. 08.55 - 09.40
3. 10.00 - 10.45
4. 11.10 - 11.55
5. 12.05 - 12.50
6. 13.00 - 13.45
7. 13.55 - 14.40

Atnaujinta 2017-09-01

Tvarkaraščiai

5 klasės
6 klasės
7 klasės
8 klasės
Mokytojai
Konsultacijos
Neform. vaikų švietimas
Klasės valandėlės
Mokymas namuose

Atnaujinta 2017-10-30

Pavėžėjimas
Pavėžėjimas

Maršrutų pakeitimai
nuo 2018 m. vasario 8 d.

Atnaujinta 2018-02-08

Valgiaraštis
Progimnazijos valgyklos valgiaraštis

Valgyklos valgiaraštis
2018 m. balandžio mėn.

Atnaujinta 2018-04-20


Dienynas
TAMO dienynas

Prisijungimas


„Tu – ne vienas“
Tu – ne vienas

Zarasų jaunimo laikraštis
„Tu – ne vienas“

2018 balandis


„Vyturys“
Elektroninių knygų biblioteka moksleiviams

Skaitmeninė elektroninių knygų biblioteka moksleiviams
„Vyturys“


Nuorodos

Zarasų švietimo centrasZarasų „Ąžuolo“ gimnazijaZarasų „Santarvės“ pradinė mokykla

Daugiau nuorodų ...