2019-11-19
Progimnazija

Emblema

Kontaktai (QR)
Progimnazijos kontaktai

Skaitliukas
PageRank
Soc. tinklo parinktys
Progimnazijos svetainė:


Progimnazijos Facebook puslapis:


Korupcijos prevencija
Pranešk STT

Korupcijos prevencijos dokumentai

Psichologinė pagalba
Psichologinė pagalba
Informacija apie pedagoginės
psichologinės pagalbos teikimą


Klausk psichologo
Psichologinė pagalba
Tiesioginė psichologo
pagalba ir konsultavimas


SEU ir patyčių prevencija
Patyčių prevencijos programa

Socialinio ir emocinio ugdymo, patyčių ir smurto prevencijos programos progimnazijoje


„Už saugią Lietuvą“
Patyčių prevencijos programa

Nacionalinė socialinio saugumo kampanija
„Už saugią Lietuvą“


VK mokėjimo ir LRK pagrindų egzaminai
Egzaminai

Valstybinės kalbos mokėjimo ir Lietuvos Respublikos Konstitucijos pagrindų egzaminai


Perspėjimo sistema
Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema (GPIS)

GPIS


Penktokų adaptacija progimnazijoje

Lapkričio mėnesį progimnazija atliko Vaiko gerovės komisijos inicijuotą penktokų adaptacijos anoniminį tyrimą, kuriame dalyvavo 77 mokiniai. Tyrimo tikslas – įvertinti, kaip 5-ų klasių mokiniai jaučiasi progimnazijoje, palaiko ir formuoja santykius su bendraamžiais, dalykų mokytojais ir klasės auklėtoju, laikosi mokinio elgesio taisyklių ir drausmės bei kaip jiems pavyksta prisitaikyti prie pakitusio mokymosi krūvio. Minėtieji veiksniai įtakoja mokyklinės adaptacijos proceso sėkmę.
Apibendrinti tyrimo rezultatai pateikti skaidrėse (peržiūrėti/parsisiųsti 635 Kb, pdf).


Progimnazijos Vaiko gerovės komisijos informacija
Pradedame Kalėdų laukimo laikotarpį!

Pradedame Kalėdų laukimo laikotarpį! Skelbiame renginius ir veiklas:

Nuo pirmadienio (gruodžio 3 d.) planuojame, modeliuojame ir puošiame klases. Eglių šakų bus progimnazijos kieme. Už tai būsime dėkingi progimnazijos tarybos pirmininkės Zitos Aleksandravičienės šeimai.

Klasių puošimo tema – „Ekologiškos Kalėdos“. Idėjų generatorės ir organizatorės – progimnazijos tarybos pirmininkė Zita Aleksandravičienė ir progimnazijos tarybos narė – bendruomenės atstovė Olga Podolskienė. Kviesime atvykti į progimnaziją etnokultūros puoselėtoją Rimą Vitaitę, kuri patars, pamokys kaip pasigaminti žaisliukus, papuošimus iš šiaudų. Veiklos data derinama (sekite skelbimus).

Trečiadienį (gruodžio 5 d.) progimnazijoje per ilgąsias pertraukas vyks „Pyragų fiesta“. Organizatoriai – Mokinių taryba. Kviečiame visus mokinius, šeimos narius, kaimynus prekiauti savo kepiniais, pirkti, skanauti. Už surinktas lėšas žadame nusipirkti progimnazijos kiemo (o tai ir mikrorajono!) papuošimų Kalėdų eglei [...]


Organizatoriai


Informacija dėl mokytojų streiko

Nuo lapkričio 12 d. Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga paskelbė tikrojo streiko pradžią.
Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga paskelbė neterminuoto streiko pradžią nuo lapkričio 15 d. Streiko trukmė kol kas nežinoma.

Dirbame pagal nuolatinį pamokų tvarkaraštį.
Streike dalyvaujančių mokytojų pamokos keičiamos arba mokiniai dirba savarankiškai, prižiūrimi streiko komiteto narių. Apie pamokų tvarkaraščio pakeitimus informuojama TAMO dienyno pranešimuose. Dėl tolimesnės streiko eigos bus informuojama papildomai.

Mieli tėveliai, kviečiame užtikrinti mokinių dalyvavimą ugdymo procese.


Direktorė Aldona Navickienė
Sėkmė Respublikiniame dienoraščio konkurse
Respublikiniame dienoraščio konkurse „Aš einu...”, vykusiame Kauno Rokų gimnazijoje lapkričio 29 dieną, dalyvavo 118 dalyvių iš visos Lietuvos ir net Vokietijos. Tarp jų – ir mūsų progimnazijos 4 mokiniai, pateikę konkursui kūrybinius darbus.
Smagu, kad mūsų kūrėjų darbai buvo puikiai įvertinti. 7b klasės mokinys Paulius Kasparavičius pelnė paskatinamąjį prizą, o tos pačios klasės mokinė Justė Sipavičiūtė konkurse užėmė garbingą trečiąją vietą! Mokinius konkursui rengė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Andželika Vitkūnienė.
Visi konkurso dalyviai iš Kauno grįžo su padėkos raštais, dovanomis ir su daugybe neišdildomų įspūdžių iš prieššventinės Laikinosios sostinės. Kartu su draugais prasmingai atšvęsta Draugo diena!


Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų metodinės grupės informacija
Andželikos Vitkūnienės nuotraukosTarptautinės Tolerancijos dienos renginiai progimnazijoje
Tolerancija – tai pakantumas kitiems, supratimas, kad kitas žmogus gali skirtis nuo mūsų, ir pripažinimas, kad jis turi teisę būti kitoks nei mes.
Tarptautinė Tolerancijos diena visoje Lietuvoje minima lapkričio 16 d., tačiau mūsų progimnazijos 5-8 klasių mokiniai, drauge su dorinio ugdymo mokytojomis Ale Putiniene ir Danguole Stukiene šiai dienai pradėjo ruoštis anksčiau. Tikybos ir etikos pamokų metu mokytojos kartu su mokiniais aiškinosi ir įprasmino tolerancijos sąvokos reikšmę, atliko kūrybines užduotis, akcentuojančias šių metų tolerancijos simbolio – rakto prasmę. Raktas – puikiai tinka atrakinti žmonių mintis, širdis ir jausmus [...]


Aistė Lingienė, progimnazijos psichologė
Autorės ir Mindaugo Vitkūno nuotraukosAštuntokų išvyka į Vilnių

Baigiantis rudeniui 8b klasės mokiniai susirengė į edukacinę išvyką Vilniuje. Gražią ir ramią lapkričio 13-osios dieną jie pamatė, sužinojo, išbandė tikrai daug naujų dalykų. Pirmiausia stebėjo filmą apie lietuvių tremtį „Tarp pilkų debesų“, kurį po to aptarė lietuvių kalbos ir istorijos pamokose. Vilniaus senamiestyje aplankė šiuolaikinėmis technologijomis garsėjantį Telia „Nemuziejų“, kur interaktyviomis priemonėmis susipažino su Vilniaus miesto istorija ir Lietuvos istorijos ir gamtos grožiu. Keliaudami Vilniaus senamiesčiu aštuntokai užsuko ir į Signatarų namus, kur priešpaskutinę eksponavimo dieną pamatė prof. Liudo Mažylio Vokietijoje surastą ir Lietuvai paskolintą Vasario 16-osios aktą. O paskutinis užsiėmimas buvo ekskursija po Vilniaus arkikatedros požemius, kur mokiniai pagilino ir istorijos, ir tikybos žinias. Mokiniai ne tik praplėtė savo akiratį, bet ir ugdė socialines, pažintines, komunikacines kompetencijas, kurios žmonių gyvenime ypatingai reikalingos.

Rimutė Morozovienė, 8b klasės auklėtoja
Nuotraukos autorėsBe knygos – kaip be batų

Vasarą Pauliaus Širvio progimnazijos moksleiviai atostogavo nepamiršdami knygų skaitymo. Rudenį, prasidėjus mokslo metams, lietuvių kalbos mokytoja Andželika Vitkūnienė pakvietė juos aprašyti skaitytas knygas.
5-8 klasių moksleiviai iš perskaitytų knygų išsirinkę po vieną, jiems didžiausią įspūdį padariusią, aprašė ant „bato“. Ne ant tikro bato, kurį galime apsiauti, ant nupiešto popieriaus lape. Kodėl ant bato? Ogi todėl, kad dauguma „širviečių“ be knygos jaučiasi kaip be batų [...]Zina Černovienė, Zarasų viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė
Inesos Dumbravienės nuotraukosDirektorė
Aldona Navickienė

Aldona Navickienė

Gyvenimo aprašymas
(60 Kb, pdf)

Metų užduotys
(36 Kb, pdf)


Pamokų laikas

1. 08.00 - 08.45
2. 08.55 - 09.40
3. 10.00 - 10.45
4. 11.10 - 11.55
5. 12.05 - 12.50
6. 13.00 - 13.45
7. 13.55 - 14.40

Atnaujinta 2019-09-03

Tvarkaraščiai

5 klasės
6 klasės
7 klasės
8 klasės
Mokytojai
Konsultacijos
Neform. vaikų švietimas

Atnaujinta 2019-11-04

Pavėžėjimas
Autobusas
Maršrutų pakeitimai
nuo 2019 m. rugsėjo 23 d.


Atnaujinta 2019-09-26

Vaikų maitinimas
Progimnazijos valgyklos valgiaraštis

15 dienų perspektyviniai
valgyklos valgiaraščiai
(6,89 Mb, pdf)

Vaikų maitinimo tvarkos aprašas
(195 Kb, pdf)

Įsakymas dėl antkainio
(40 Kb, pdf)


Atnaujinta 2019-11-04

Dienynas
TAMO dienynas

Prisijungimas


„Vyturys“
Elektroninių knygų biblioteka moksleiviams

Skaitmeninė elektroninių knygų biblioteka moksleiviams
„Vyturys“


Nuorodos

Zarasų švietimo centrasZarasų „Ąžuolo“ gimnazijaZarasų „Santarvės“ pradinė mokykla

Daugiau nuorodų ...