2022-07-04
Palaikome kovojančią Ukrainą!

Slava Ukraini

ES remiami projektai

Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis

Kokybės krepšelis

„Kokybės krepšelis“

Keturios gamtos stichijos mokinių pažangai

„Keturios gamtos stichijos mokinių pažangai“

LR ŠMSM remiami projektai

Fizinio aktyvumo aikštelės įrengimas

Edukacinų išvykų žemėlapis
Žemėlapis

Virtualus edukacinių išvykų ir pamokų „kitur ir kitaip“ žemėlapis

Progimnaziją „sudrebino“ jaunųjų talentų pasirodymai

Birželio 21 dieną nuo ryto šurmuliavo progimnazijos aktų salė – čia vyko progimnazijos talentų pasirodymai. Renginį vedė 6a klasės mokinės Evita Jurevičiūtė ir Paulina Maldauskaitė. Jame dalyvauti norą buvo pareiškę daugiau kaip 20 solistų ar kolektyvinių atlikėjų, bet renginio rytą pasirodė tik 14 – iš viso 34 mokiniai. Jie dainavo solo, duetu, trio, ansamblyje, šoko, grojo įvairiais instrumentais, demonstravo savo nuotraukas arba sukurtus vaizdo klipus. Žiūri komisija, kurią sudarė progimnazijos direktorė, mokinių tėvų ir mokinių tarybos atstovai, turėjo nustatyti net 6 nominacijas: talentų talentą, muzikaliausią, artistiškiausią, sportiškiausią, išradingiausią, patriotiškiausią, o septintąjį – žiūrovų simpatijų talentą – rinko visi renginyje dalyvavę žiūrovai. Susumavus rezultatus, talentų talento nominaciją gavo Zaraso ežero Didžiąją salą iš bepilotės skraidyklės nufilmavęs ir vaizdo klipą sukūręs 6b klasės mokinys Andrius Kalėda. Pristatydamas klipą, Andrius grojo pianinu. Žiūrovų simpatijų prizą pelnė 8c klasės mokinys Eimantas Popovas, atlikęs savo kūrybos dainą repo stiliumi „Ant sofkutės“. Sportiškiausiomis pripažintos 5c ir 6a klasės šokėjos (Judita Dainytė, Otilija Lukošiūnaitė, Lėja Bogomolnikova, Urtė Bagdanavičiūtė, Roneta Žadeikaitė ir „Santarvės“ pradinės mokyklos ketvirtokė Elija Vaitkūnaitė), muzikaliausiu – 8c klasės ansamblis, atlikęs dainą „Kur bėga Šešupė“ (Kristina Kazakevičiūtė, Neda Novičenko, Nelija Prapuolėnaitytė, Smiltė Vavinskaitė, Diana Balčiūnaitė, Justina Kasparavičiūtė, Darja Kopač). Artistiškiausia nustatyta 6b klasės mokinė Goda Chmieliauskaitė (atliko dainą „Another Love“), išradingiausiu – 6a klasės mokinys Motiejus Vaitkevičius, mandolina pagrojęs liaudiškų melodijų pynę, o patriotiškiausiomis – Kamilė Gimbickytė (8b), Milena Semionovaitė (7c) ir Paulina Samanytė (7c), nustebinusios sutartine „Kadu buvo“. Ne tik nominantai, bet visi renginio dalyviai gavo rėmėjų dovanas (šakotį, piniginius prizus, kuponus apsipirkti kanceliarinių prekių parduotuvėse, apsilankyti laipynių parke, B-16 erdvėje, „Lietaus sodų“ kavinėje-parduotuvėje, Rimvydo Vaitkevičiaus foto studijoje). Progimnazijos tarybos narių – tėvelių (Inos Orlovskajos, Rositos Gurskajos, Linos Kalėdienės, Denio Šikalov) aktyvios veiklos dėka buvo surasta rėmėjų, ir mokiniai pradžiuginti prizais. Organizatoriai – progimnazijos mokinių taryba – nuoširdžiai dėkoja renginio rėmėjams: Arnoldui Abramavičiui, Ernestui Jurevičiui, Aurelijai Trimonytei (B-16 erdvė), Denisui Šikalov (UAB „Langasta“, UAB „Darbera“, sporto klubas „Ežerų miestas“), Virginijui Petraičiui (krovinių pervežimo įmonė „Lietuva-Anglija“), Zarasų policijos skyriui ir policijos darbuotojų asociacijai, Rimvydui Vaitkevičiui, kavinei-parduotuvei „Lietaus sodai“.

Rimutė Morozovienė, istorijos mokytoja, mokinių tarybos veiklos koordinatorė
Mindaugo Vitkūno nuotraukos

2022-06-21

Visos klasės