2020-08-14

Progimnazija pradeda įgyvendinti projektą

Progimnazija 2019 metais laimėjo Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Sporto rėmimo fondo atrankos konkursą. Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos vykdomas projektas Nr. SRF-SIĮ-2019-1-0225 „Fizinio aktyvumo aikštelės įrengimas“. Projektas bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. 10 % projekto lėšų finansuoja Zarasų rajono savivaldybės administracija. Šiuo metu įgyvendinta dalis projekto – įsigyti ir pastatyti 5 (penki) lauko treniruokliai: lauko treniruoklis skirtas vidinių ir išorinių pilvo raumenų treniravimui sėdint, sukimosi principu ir viršutinei nugaros, krūtinės ir rankų raumenų stiprinimui, lauko treniruoklis skirtas pilvo ir kojų raumenims treniruoti, lauko treniruoklis „slidės“ kojų raumenų stiprinimui, lauko treniruoklis skirtas krūtinės ir rankų, bei nugaros raumenų stiprinimui, lauko treniruoklis skirtas kojų raumenų stiprinimui. Visos projekto veiklos bus įgyvendintos iki 2020 m. rugsėjo 1 d.
Lauko treniruokliai skirti visų miesto bendruomenės narių fiziniam aktyvumui ir sveikatinimui stiprinti. Kviečiame visus norinčius aktyviai praleisti laiką gryname ore. Lauko treniruokliai įrengti Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos teritorijoje, šalia sporto aikštyno. Teritorija yra stebima vaizdo kameromis.

Progimnazijos informacija
Aldonos Navickienės