2019-07-21

Šeštokai Latvijoje

Birželio 13 d. dar gerokai prieš šeštą valandą ryto prie mūsų progimnazijos jau šurmuliavo linksmas šeštųjų klasių mokinių būrys. Ekskursijai į Latviją visi buvo smagiai nusiteikę.
Pirmiausia atvykome į Latvijos kino miestelį Cinevilla. Tai vienintelė Baltijos šalyse tokio masto kino dekoracija po atviru dangumi: istoriniai tiltai, turgaus aikštė, bažnyčia, Dauguvos krantinė ir kiti kino kūrimo rekvizitai. Nepakartojamų įspūdžių ir juoko „bomba“ tapo galimybė patiems įsijausti į personažų vaidmenis ir suvaidinti keletą epizodų.
Gera nuotaika neapleido ir važiuojant į Latvijos sostinę Rygą. Puikios gidės Alinos vedami klaidžiojome senamiesčio gatvelėmis, grožėjomės Rygos katedra, Rotušės aikšte su Rotušės rūmais bei Juodagalvių pirklių gildija.
Rygos zoologijos sode irgi nebuvo nuobodžiaujančių: žirafos, krokodilai, tigras, povai, beždžionėlės... Daugiausiai užuojautos susilaukė baltoji meškutė, kuri tikrai ilgėjosi sniego ir ledo.
Ryga su mumis atsisveikino netikėtai prasidėjusia liūtimi. Po svilinančio dienos karščio būtų buvę visai smagu atsivėsinti, tik deja ... jau sėdėjome autobuse ir kupini malonių įspūdžių judėjome namų link. Garsūs plojimai lydėjo kiekvieną gidės surengtos viktorinos teisingą atsakymą.

Šeštokų tekstas ir nuotraukos

2019-06-18