2019-04-25

Kviečiame paremti

Skirkite mūsų progimnazijai 2% savo pajamų mokesčio. Ačiū.

Istorijos ir geografijos konkursai ir olimpiados progimnazijoje ir rajone

Vasario ir kovo mėnesiais vyko ne vienas konkursas ir olimpiada, kurių tikslas buvo pasitikrinti, pagilinti istorijos ir geografijos žinias. Istorijos kengūroje dalyvavo 24 mokiniai, respublikiniame „Geriausio Lietuvos istorijos žinovo“ konkurse – 25 mokiniai.
Geriausiu Lietuvos istorijos žinovu mokykloje tapo 8a klasės mokinys Rapolas Tamoševičius.
Geografijos konkurse „Mano gaublys“ dalyvavo 35 mokiniai. Nugalėtojais 6 klasių grupėje tapo: I vieta – Austėja Paukštytė (6c), II vieta – Emilija Šeikytė (6c) ir Gabija Vadišiūtė (6b), III vieta –Anton Korotkin (6b) ir Laura Rybakovaitė (6d). Septintokų grupėje nugalėtojais tapo: I vieta – Vaidas Girčys (7a), II vieta – Airinga Šapalaitė (7c) ir Urtė Konošovaitė (7d), III vieta – Agnė Kazulėnaitė (7d), Vakarė Šablinskaitė (7d), Ieva Stankevičiūtė (7a), Pijus Jančis (7a). Aštuntokamas sekėsi geriausiai: I vieta – Martynas Gasparavičius (8c), II vieta – Rapolas Tamoševičius (8a), III vieta – Silvija Černiauskaitė (8b), Aleksandras Gerasimovas (8c), Ilja Abramovs (8c).
Vyko ir mokyklinė geografijos olimpiada 6-8 klasių mokiniams. Čia pirmąsias tris vietas laimėjo: šeštų klasių grupėje – I vietą – Emilija Šeikytė (6c), II vietą – Austėja Paukštytė (6c), III vietą – Anton Korotkin (6b), septintokų grupėje – I vietą – Urtė Konošovaitė (7d), II vietą – Valerija Michailova (7a), III vietą – Algintė Kavarskaitė ir Greta Mikutavičiūtė (7d), aštuntokų grupėje – I vietą laimėjo Deimantė Jurevičiūtė (8b), II vietą – Denis Čiuvykinas (8c), III vietą – Neringa Umaraitė (8c).
Istorijos mokyklinėje 7-8 klasių mokinių olimpiadoje dalyvavo 20 mokinių. 8 klasių mokinių grupėje I vietą laimėjo 8c klasės mokinys Denis Čiuvykinas, II vietą – 8b klasės mokinė Deimantė Jurevičiūtė, o III vietą – 8a klasės mokinė Elina Fadejevaitė. 7 klasių mokinių grupėje nugalėtojais tapo: I vieta – Vaidas Girčys (7a), II vieta – Urtė Konošovaitė ir Greta Mikutavičiūtė (7d), III vieta – Agnė Kazulėnaitė ir Amanda Kochanskaitė (7d).
Balandžio 9 dieną vyko rajoninė jaunųjų istorikų olimpiada 7-10 klasių mokiniams. Čia mūsų progimnazijai atstovavo 10 mokinių. Geriausiai pasisekė šiems prizines vietas rajone užėmusiems mokiniams: aštuntų klasių mokinių grupėje: I vieta – Denis Čiuvykinas (8c), II vieta – Deimantė Jurevičiūtė (8b), III vieta – Rapolas Tamoševičius (8a), septintų klasių mokinių grupėje: II vieta – Agnė Kazulėnaitė (7d), III vieta – Greta Mikutavičiūtė (7d).
Sveikiname šaunius istorijos ir geografijos žinovus!
Konkursams ir olimpiadoms mokinius rengė mokytojos Rasa Zaleckienė, Onutė Juršienė, Gintarė Trukanienė ir Rimutė Morozovienė.

Progimnazijos socialinių mokslų mokytojų metodinės grupės informacija

Atnaujinta 2018-09-03

Mokymas namuose