2019-08-21

Susitikimas su Vidu Bareikiu
Kovo 15-oji mūsų progimnazijos mokiniams emociniuose patyrimuose ir atsiminimuose išliks ilgai... Visi 5-8 klasių mokiniai, 5 pamokos metu, su dideliu užsidegimu ir nekantrumu skubėjo į susitikimą su režisieriumi, aktoriumi, muzikantu, kompozitoriumi, vienu iš nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ambasadoriumi Vidu Bareikiu. Atlikėjo vizitas sietinas ir su kovo 19-25 d. visoje Lietuvoje jau 9 kartą vyksiančią veiksmo savaitę „Be patyčių“.
Renginio metu atlikėjas dėmesį skyrė pamąstymams apie patyčias, dalinosi savo asmeninėmis patirtimis, išgyvenimais, akcentuodamas pagarbos svarbą sau bei šalia esančiam. Svečias džiugino mokinius savo dainomis bei nustebino puikiais sportiniais gebėjimais.
Susitikimo metu noriai atsakinėjo į jam užduodamus mokinių klausimus, o vienam iš jų už drąsą įteikė savo muzikinį albumą. Tačiau nepamiršdamas nei vieno „širviuko“ – pakvietė nemokamai dalyvauti jo koncerte, Zarasų kultūros centre.
Renginiui aktų salėje pasibaigus, mokiniai turėjo galimybę įsiamžinti su svečiu, o Zarasų jaunimo laikraščio „Tu – ne vienas“ korespondentai, 8c klasės mokiniai Emilija Račkauskaitė ir Dominykas Černovas, tęsdami pažintį su atlikėju, pakvietė jį trumpam interviu prie šiltos arbatos puodelio.
Po renginio mokiniai dar ilgai dalinosi savo emocijomis ir džiaugėsi jiems suteikta galimybe artimiau pažinti įdomų, perspektyvų, pozityvų ir kūrybingą Lietuvos talentą.

Aistė Lingienė, progimnazijos psichologė
Autorės ir Mindaugo Vitkūno nuotraukos ir vaizdo įrašas