2017-12-11
Atkurtai Lietuvai 100

Skaitliukas
PageRank
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisDar neregistruotas?
Registruokis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo.
Kontaktai (QR)
Progimnazijos kontaktai

Psichologinė pagalba
Psichologinė pagalba
Informacija apie pedagoginės
psichologinės pagalbos teikimą


Klausk psichologo
Psichologinė pagalba
Tiesioginė psichologo
pagalba ir konsultavimas


„Už saugią Lietuvą“
Patyčių prevencijos programa

Nacionalinė socialinio saugumo kampanija
„Už saugią Lietuvą“


„Olweus“
Patyčių prevencijos programa

Patyčių ir smurto prevencijos programa „Olweus“


VK mokėjimo ir LRK pagrindų egzaminai
Egzaminai

Valstybinės kalbos mokėjimo ir Lietuvos Respublikos Konstitucijos pagrindų egzaminai


Perspėjimo sistema
Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema (GPIS)

GPIS


„Tu – ne vienas“
Tu – ne vienas

Zarasų jaunimo laikraštis
„Tu – ne vienas“

2017 gruodis


Poemos „Mindaugas“ inscenizavimas istorijos pamokoje

Mokydamiesi temą „Mindaugas sukuria valstybę“, 8b klasės mokiniai skaitė ne tik vadovėlio medžiagą, bet ir Justino Marcinkevičiaus poemą „Mažvydas“. Daug naujų faktų ir to laikotarpio gyvenimo detalių jiems atskleidė ši poema. Aukštesnio mokymo lygio siekiantys mokiniai gavo užduotį, pasirinktą poemos dalį inscenizuoti ir parodyti klasėje. Gruodžio 6 dieną net dvi grupės pristatė savo inscenizacijas. Inscenizacijas ruošę ir jas stebėję mokiniai daugiau sužinojo apie Mindaugo žmoną Mortą, dukrą Ramunę, kunigaikščius Vismantą ir Daumantą, apie Mindaugo kaip žmogaus abejones ir skausmus. Vaizdžiai pateikta medžiaga ilgiau liks mokinių atmintyje, ypač tų, kurie atliko pasirinktus vaidmenis.

Rimutė Morozovienė, istorijos mokytoja
Nuotraukos autorės
Geriausiai lankančios klasės konkursas

Tęsiasi geriausiai lankančios klasės konkursas.
Lapkričio mėn. rezultatai: I vieta – puikiausiai lankanti klasė – 7a, II vieta – puikiai lankanti klasė – 5d, III vieta – labai gerai lankanti klasė – 8b.
Sveikiname!


Progimnazijos informacija
Mindaugo Vitkūno nuotraukos
Naktiniai skaitymai mokykloje

Mokykloje daugiausia laiko praleidžiame dieną. O kas vyksta tamsos apgaubtuose koridoriuose, kabinetuose? Toks klausimas kyla dažnam smalsiam mokiniui, ypač paslaptingu, mistiniu adventiniu laikotarpiu. Todėl to smalsumo įkvėpti būrelio „Skaitau. Kuriu. Rašau. Žaidžiu“ dalyviai, šeštų klasių mokiniai, surengė naktinius skaitymus lietuvių kalbos ir literatūros kabinete. Juolab, kad per pamokas buvo skaitytos mitologinės sakmės, aptartos mitinės ir fantastinės būtybės, susipažinta su šiurpėmis [...]

Andželika Vitkūnienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja
Nuotraukos autorės
Metų knygos paaugliams rinkimai
Progimnazijoje su ryšulėliu knygų vėl apsilankė Zarasų viešosios bibliotekos bibliotekininkė Liuda Vaitavičienė. Šįkart ji atsinešė Metų knygų paaugliams penketuką ir, pasakodama septintokams bei aštuntokams po įdomų epizodą iš kiekvienos knygos, sudomino juos skaityti ir rinkti labiausiai patikusią. Bibliotekininkė pasidžiaugė, kad visas knygas paaugliams, dalyvaujančias metų knygos rinkimuose, parašė lietuvių autoriai, kad jose kalbama apie paauglių gyvenimą, problemas ir džiaugsmus, kad tarp jų – ir eilėraščių knyga. Liūdina tai, kad miesto biblioteka gavo tik po vieną šių knygų egzempliorių, todėl, norint perskaityti, teks laukti eilėje. Štai Metų knygų paaugliams penketukas: Ilonos Ežerinytės „Sutikti eidą“, Dainos Opolskaitės „Ir vienąkart, Riči“, Ramutės Skučaitės „Tai priimkit, kas priklauso“, Renatos Šerelytės „Žvaigždžių medžiaga“, Lauros Verslauskaitės „Mano didelis mažas aš“.
Akcijos „Knygų Kalėdos“ dėka progimnazijos bibliotekai jau dovanojamos naujos knygos. Tarp jų – ir dalyvaujančios Metų knygos rinkimuose...


Birutė Graužinienė, bibliotekininkė
Tarptautinės antikorupcijos dienos minėjimas
Gruodžio 9 d. visame pasaulyje minima Tarptautinė antikorupcijos diena. Ji skirta atkreipti dėmesį į plintančią korupciją ir paskatinti žmones užkirsti jai kelią.
2017 m. gruodžio 5 dieną, bendradarbiaujant su Zarasų rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio specialiste Rosita Gurskaja ir ESO (energijos skirstymo operatorius) prevencijos skyriaus specialistu Ryčiu Meškausku, progimnazijos 7-8 klasių mokiniams vyko integruotos tikybos ir etikos pamokos, skirtos antikorupcijos dienai paminėti. Puoselėjant ir ugdant sąžiningumo, atsakomybės, garbės vertybes lektoriai mokinius supažindino su galimomis korupcijos formomis, jų pasireiškimo galimybėmis bei suteikė daug naudingų patarimų, kaip galima nuo jų apsisaugoti ir apsaugoti savo artimą, o dėmesingiausi mokiniai gavo puikius motyvuojančius prizus.


Aistė Lingienė, psichologė, Danguolė Stukienė, tikybos mokytoja, Alė Putinienė, etikos mokytoja
Aistės Lingienės nuotraukos
Svarbi informacija
Kaip Zarasų rajono savivaldybę informavo viešosios įstaigos Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų filialo Vaikų ligoninės atstovė ryšiams su visuomene Jolanta Normantienė bei Infekcinio skyriaus vedėja Vilija Gurkšnienė, oficialią informaciją apie rajone užfiksuotas ir patvirtintas infekcines ligas teikia Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos (nvsc.lrv.lt). Užfiksuoto ir patvirtinto infekcinio susirgimo atveju yra nedelsiant informuojama rajono savivaldybė ir ugdymo įstaiga, kurią lankė susirgęs ugdytinis.

Pabrėžiame, kad šiuo metu nei Zarasų rajono savivaldybė, nei rajone veikiančios ugdymo įstaigos nėra gavusios oficialios informacijos apie mūsų rajone užfiksuotus infekcinių susirgimų atvejus.


Progimnazijos informacija parengta pagal www.zarasai.lt informaciją
Advento šviesoje

Adventas prasidėjo Šv. Andriejaus dieną, o baigiasi Kūčių vakarą, kuris pažymi laiką iki Jėzaus gimimo. Tai rimties, susikaupimo, dvasinio apsivalymo metas. Žodis „adventas“ yra kilęs iš lotynų kalbos žodžio „adventus“, reiškiančio „atėjimą“.
Jau tapo gražia tradicija kasmet advento laikotarpiu vesti netradicines tikybos pamokas. Gruodžio 4 dieną, per 3-ią pamoką, antrojo aukšto fojė adventinę pamoką pradėjome Bruno Ferrero pasakojimu „Sumaniausias sūnus“. Susirinkusieji į pamoką dalijosi mintimis apie atneštą senam tėvui šviesą. Kunigas Feliksas Čiškauskas papasakojo apie advento vainiko istoriją: vainiką sugalvojo vokiečių pastorius Johanas Heinrichas Vichernas [...]


Danguolė Stukienė, tikybos mokytoja
Aldonos Navickienės nuotraukos
Direktorė
Aldona Navickienė

Aldona Navickienė
Gyvenimo aprašymas
(60 Kb, pdf)


Pamokų laikas

1. 08.00 - 08.45
2. 08.55 - 09.40
3. 10.00 - 10.45
4. 11.10 - 11.55
5. 12.05 - 12.50
6. 13.00 - 13.45
7. 13.55 - 14.40

Atnaujinta 2017-09-01

Tvarkaraščiai

5 klasės
6 klasės
7 klasės
8 klasės
Mokytojai
Konsultacijos
Neform. vaikų švietimas
Klasės valandėlės
Mokymas namuose

Atnaujinta 2017-10-30

Pavėžėjimas
Pavėžėjimas

Maršrutų pakeitimai
nuo 2017 m. lapkričio 30 d.

Atnaujinta 2017-11-30

Valgiaraštis
Progimnazijos valgyklos valgiaraštis

Valgyklos valgiaraštis
2017 m. gruodžio mėn.

Atnaujinta 2017-12-01


Dienynas
TAMO dienynas

Prisijungimas


„Vyturys“
Elektroninių knygų biblioteka moksleiviams

Skaitmeninė elektroninių knygų biblioteka moksleiviams
„Vyturys“


Nuorodos

Zarasų švietimo centrasZarasų „Ąžuolo“ gimnazijaZarasų „Santarvės“ pradinė mokykla

Daugiau nuorodų ...

Socialinis tinklas